Автобронзант на DOVE

  • 1 779
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Здравейте! Изобщо не знам дали се казва автобронзант, но си купих днес един продукт на DOVE за тен.
предполага се, че като се мажа ще получа хубав секси тен  Laughing
хубаво, речено сторено, купих го, но в мен възникнаха едни въпроси към тези, които са го ползвали
мога ли да ходя на плаж и в същото време да се мажа newsm78 , след колко време ежедневно мазане да очаквам ефекта?
мога ли да си мажа лицето с него?
сигурно са ми много тъпи в-сите, но не съм използвала такова нещо никога, а единственото което знам е, че трябва да се нанася
добре, за да не стана на петна.
благодаря  Grinning

# 1
  • Мнения: 2 197
Ефекта се получава веднага след намазването. Но не е препоръчитлно да се мажеш и печеш едновременно, защото това е химия, като влезеш 50-тина пъти във водата ще станеш пак на петна (защото никога не можеш да се намажеш по цялото тяло с равномерен натиск и така винаги има разлики). Можеш и лицето да си мажеш (въпреки, че някои фирми имат специални за лице аз съм използвала един и за тялото и за лицето и нищо лошо не ми се е случило)

# 2
  • София
  • Мнения: 1 243
Мажа се от 4 дена вече и се фукам с тен, който обаче май само аз си забелязвам (засега Wink) - но пък и аз съм много бяла.
На плаж не ходя, мажа се след душа вечер и ексфолирането с ръкавица. Не съм на петна, съвсем равномерен и естествен тен, слабичък все още, което ми харесва. И леко блести кожата...
Но попива сравнително бавно, та след банята се разхождам гола поне 20-тина минути.
Мирише хубаво.
Доволна   bouquet

# 3
  • Мнения: 123
Аз искам да попитам, колко пари струва автобронзата на Дав и тена не става ли някакси жълт, смисъл не си ли личи че е изкуствен?
Едно време помня че една моя приятелка беше използвала такова нещо и тена и беше ужасен, някакси като жълт, супер гадно беше и после стана и напетна, и мязаше на циганка  Grinning, та от тогава съм ги намразила тези кремове, но гледам че все повече хора ги хвалят се замислям дали да не пробвам и аз Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт