Магнерот=нервност

  • 1 161
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Здравейте,
въпросът ми е: Възможно ли е  употреба на Магнерот(или др вид магнезий)през бременността да доведе до нервност при бебето? 
Една позната е бременна в 7-ми месец и поради чести контракции пие Магнерот и доктора й казал, че бебето ще е по-нервно.
Питам, защото аз пих 2 месеца постоянно Магнерот през бременността и сега бебо е доста нервен   сравнение с повечето бебета, които съ м виждала.
Някоя мама открила ли е подобна зависимост?;
Благодаря!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 5 079
пиех Магнерот за задържане през целия 7 и 8 месец, не съм чувала или чела за подобна зависимост, а и моето бебе не я доказа. Wink

# 2
  • Мнения: 5 539
Не вярвам.
Пия Магнерот от третия месец, ще видим какво човече ще се излюпи.
При първата бременност не пих нищо, а дъщеря ми пак беше нервна като бебе. И сега впрочем си е много емоционална.

# 3
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 709
И аз пих Магнерот от 7 месец до края и не съм чувала за такава зависимост. А и Рали е толкова добричка и спокойна.

# 4
  • Мнения: 388
Аз пих и с двете си бременности Магнерот още от 5-я месец до края  и двете ми деца са много спокойни и кротки!Съдейки по моите деца,според мен твърдението не е вярно и още повече,че баща ми е акушер-гинеколог и никога не ми е казвал подобно нещо.

# 5
  • Мнения: 676
Няма никаква връзка аз пих от 5-ия месец като в осмия вече пиех по 6 на ден и не смятам, че детето ми е нервно.

# 6
  • Мнения: 11 003
Пих го до края на 3 месец, после пак в 6 месец. Не смятам, че дъщеря ми е нервно бебе.

# 7
  • Мнения: 473
Магнеротът е магнезий. Как може да стане нервно детето от приема на магнезий? Аз пиех непрекъснато по три пъти на ден от петия месец до деветия включително и детето ми е супер кротко, само спи и яде.

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Rolling EyesСпоред мен не е вярно!Бебето ми не е било нервно, въпреки, че доста време пих Магнерот!

# 9
  • Мнения: 154
Пиех и Магнерот и Магнерич, но не мисля да има подобна зависимост, даже до колкото знам магнезият действа много благоприятно на сърцето.

Общи условия

Активация на акаунт