Наемите във Варна?

  • 768
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте,
мои приятели ще се местят да живеят във Варна под наем и искам да направя малко проучване на наемите. Става въпрос за широк център + Младост и Трошево. Бихте ли споделили къде живеете под наем /местоположение/, какъв е вида на апартамента и какъв е месечния ви наем. Мерси предварително.

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
В момента на сезона лято е по-скъпо със сигурност.
Вие какво търсите? Колко стаи? обзаведени, без мебели? с хазяи или без?
Вземи вестник Позвънете, ние от там открихме нашият апартамент. По-изгодно е от колкото с брокер.
Ние сме до МакДрайв на 100кв.м западно изложение и обзавеждане и наема ни е 500лв.

# 2
  • Мнения: 4 202
И аз бях пускала подобна тема преди известно време, не се разви особено много, но все пак я погледни за информация.
Ето я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191233.0

# 3
  • Варна
  • Мнения: 11 340
До преди 2 месеца бяхме под наем в напълно обзаведен двустаен, в района на Районния съд - наемът беше 300 евро. Ненормални са цените, общо взето... Rolling Eyes

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Някъде другия месец ще се изнасяме от 2-стаен необзаведен в Цветния. Хазяинът ще му иска  ок. 350-400 лв.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Някъде другия месец ще се изнасяме от 2-стаен необзаведен в Цветния. Хазяинът ще му иска  ок. 350-400 лв.

Ужас! Много бе!
Значи ние сме изкарали късмет с нашия - трета година сме си в него.

# 6
  • Мнения: 732
Моята колежка е на Мак Драйв в 2-стаен, необзаведен, ново строителство (тя е първия наемател след построяването на кооперацията), тухла за 250 лева.
Наши приятели са в 3-стаен в Чайка, панел, обзаведен, за 350 лв.
Други приятели са в Левски, 2-стаен, панел, обзаведен за 180 лв.

Дано да съм помогнала с информацията  Grinning

# 7
  • Мнения: 9 095
мъжа ми има приятел който дава сега гарсониера под наем, ще питам колко е, но знам че не е от най- евтините защото направи доста ремонти преди да пусне под наем, иначе ще следя темата защото ме интересува в крайните квартали как са наемите Rolling Eyes

# 8
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Моята колежка е на Мак Драйв в 2-стаен, необзаведен, ново строителство (тя е първия наемател след построяването на кооперацията), тухла за 250 лева.
Наши приятели са в 3-стаен в Чайка, панел, обзаведен, за 350 лв.
Други приятели са в Левски, 2-стаен, панел, обзаведен за 180 лв.

Дано да съм помогнала с информацията  Grinning

Е, честно тези твои приятели и колеги са големи късметлии, вече такива наеми във Варна няма.
В левски под 400 лв няма, ако не е лукс естествено.

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моите родители дават до Мак драйв апартамент, около 65-67кв. (не помня точно) спалня с бокс (общ хол, трапезария и кухня) за 350лв.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Хем се радвам, хем ми е чудно че още са останали хора, които си дават жилищата под наем на нормални цени.  Confused

Останалите сякаш полудяха, какви са тия наеми, какво е това чудо, една цяла заплата трябва да дадеш за наем.  Sick

Луда работа!  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 9 095
Хем се радвам, хем ми е чудно че още са останали хора, които си дават жилищата под наем на нормални цени.  Confused

Останалите сякаш полудяха, какви са тия наеми, какво е това чудо, една цяла заплата трябва да дадеш за наем.  Sick

Луда работа!  Crossing Arms

хората се издържат като инвестират в жилище, това е Peace

Общи условия

Активация на акаунт