Някакъв гел за корем

  • 888
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте мили момичета,
дали съществува някакъв крем за мазане на корем за стягане.
Родих секцио.По време на бремеността се мажех с Мустела против стрии,но пък не получих никакви стрии newsm78странна работа.
Та дали има някакъв друг за след раждане?
Мерси Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 27 524
Аз ползвах на Дав, доволна съм. Има и на Лореал.
Не разбрах странното - мазала си се против стрии и не си получила, това е чудесно, ама защо да е странно?  newsm78
Аз с нищо специално не се мазах и пак не получих, кеф  Flutter

# 2
  • Мнения: 1 596
Да де Simple SmileРадвам се естествено...
просто си мислех че при такъв голям корем,ще имам......
но нямааааам Heart Eyes
Радвам се

# 3
  • Мнения: 27 524
До тип кожа си е, а и до възраст. Обикновено след 30-те много рядко се появяват. Аз родих на 31 и нямах нито една, а иначе съм с тънка кожа.
На Мустела няма ли за след раждане за стягане? Те са много добра марка  Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Радвай се, че нямаш стрии. Аз също се мазах по време на бременноста, а съм цялата в ужасяващи стрии. Мустела имат интензивен крем против стрии и за стягане за след раждане, а иповечето козметични марки имат подобни продукти.

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, Мустела имат и за след раждане!

# 6
  • Мнения: 2 401
Виж в козметичния темата за Дева Слим...  Аз се плескам от скоро с него и мисля, че има ефект.

# 7
  • София
  • Мнения: 718
Пробвай с Мустела гел за след раждане.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 652
Аз също по време на бременността се мазах с Мустела, но гелът за след раждане хич не ми хареса. Затова продължавам да се мажа със същия продукт против стрии - супер овлажнява кожата и вече не ми е такава мека като издъхнал балон Simple Smile А за стягане нося колан-гащи на Триумф.

# 9
  • Мнения: 7 947
Може да опиташ с МАСЛО ПРОТИВ СТРИИ на Икаров - на нормална цена е и е много ефикасно /около 7 лв/ или ако ти се дават повечко парички - вземи си с водоралси - има различни СПА серии и са страхотни!!!Здраво и щастливо бебче!!!

# 10
  • Мнения: 5 362
Може да опиташ с МАСЛО ПРОТИВ СТРИИ на Икаров - на нормална цена е и е много ефикасно
Peace
Само него ползвах по време и след бременността.Нямам нито една стрия,а бях с огромен корем и 30 кг отгоре.Но мисля,че всичко си е до типа кожа Peace

# 11
  • Мнения: 1 596
здравейте,купих си на Чико,
някоя от вас ползвала ли го е? Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт