д-р Ригов - диетолог

  • 75 403
  • 273
  •   1
Отговори
  • Мнения: 138
Здравейте мами,
Интересувам се от д-р Ригов. Някоя ходила ли е при него и имало ли е резултати... Изобщо събирам мнения...

Надявам се на отговори  Embarassed

# 1
  • Мнения: 138
Наистина ли никой нищо не е чувал за него или просто ме игнорирате?

# 2
  • Мнения: 621
Аз нищо не знам за него, а и за други диетолози - до сега не съм ходила при такива специалисти newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
http://www.pr-bg.com/index.php?option=content&task=view& … 68&Itemid=107

И изобщо, като изпишеш името му в търсачка, излизат доста неща.
Успех!

# 4
  • Мнения: 516
Здравей!Аз съм била при Д-р Митко Тодоров Ригов.Много добър специалист е - завеждащ отдел "Лечебно хранене" към МБАЛ "Александровска".Има частна клиника - Медицински център по лечебно хранене и здравословно отслабване "НИМИМЕД" с адрес : гр.София,ж.к."Овча купел" ,бул."Монтевидео",бл.521 тел.02 / 956 39 86 и GSM 0898 57 19 43 ; 0898 49 71 24 .         Ако го потърсиш ,спазвай наставленията му и никога няма да съжаляваш.Благодарение на него отслабнах с 11 кг без да съм гладувала.Прави ти изследвания и ти съставя програма.Работи и със Здравната каса - за изследвания и прегледи/консултации с други специалисти.За хранителната програма/той не я нарича диета/се заплаща.Ако го потърсиш - УСПЕХ !

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 18:52 от mamce

# 5
  • Мнения: 516
Не се плаши ,когато видиш линийката ми.Аз съм си пухкавелка.Сега искам да съчетая неговата програма с точкуването - не знам дали ще се получи,но ще опитам.Също така за интересуващи се от диети за напълняване-има и такива - обърнете се към Д-р М.Ригов.

# 6
  • Мнения: 138
Благодаря ви момичета!   bouquet Аз вече направих изследвания при него заедно с приятеля ми... все пак ще имам нужда от подкрепа, а и той иска да посвали някое килце... Сега чакам първия режим - да видим какво ще стане! От него съм просто очарована! И като обърнато внимание и като компетентност и... изобщо при него нещата се обхващат комплексно! Тръпна в очакване и се надявам...

Още веднъж ви благодаря!

# 7
  • Мнения: 516
Здравей!Радвам се за теб.Няма да съжеляваш - програмата е съобразена все пак с твоите вкусове / при мен е така,предполагам че е и при теб / . Е ,поне ще имаме тема за разговори , пък може да помогнем и на някой друг.ЧАО...

# 8
  • София
  • Мнения: 4 966
А какви са тези изследвания,които се правят при него?

И колко струва прегледа и отедлно "назначения режим".

Някой може ли да ми разкаже по подробно как протече приема.

# 9
  • Мнения: 516
Здравей!Д-р Ригов  назначава изследвания на кръв,урина,щитовидна жлеза и др.,за да се уточни какъв е проблемът за напълняването.Възоснова на тези резултати и предпочитанията ти към храните,той изготвя програмата ти .Тя включва няколко варианта на меню + тридневна прочистваща диета,която се повтаря през две седмици.Моята струваше 30 лв.За другото - той работи и със Здравната каса.

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 18:29 от mamce

# 10
  • София
  • Мнения: 4 966
Благодаря ти!  bouquet

# 11
  • Мнения: 138
Радвам се че се заформи разговор момичета... Нека тези, които са спазвали режимите на д-р Ригов и имат желание да споделят резултати и впечатления... Гладни ли се чувствате, сваляте ли и изобщо каквото се сетите... Аз все още не съм получила програмата и съм на изчакване... Вече умирам от нетърпение честно казано!

Успех на всички!

# 12
  • Мнения: 516
Здравейте!При Д-р Ригов през дните петък,събота и неделя се прави тридневно разтоварване.За целта още от четвъртък вечерта се почва с леко похапване - само салата,каквато желаеш зеланчукова.В ПЕТЪК си само на прясно изцедени сокове,а може само да изядеш плод и да пийнеш след това вода - общо до 1,8-2 л на ден/при необходимост 1 час след сока може зеленч.салата по избор- без мазнина и сол/.В СЪБОТА си на сокчета +зеленчукова салата 250-300 гр ,на обяд и вечеря, 30-40 минути след приема на сок.НЕДЕЛЯ - същото,както в съботата + градинарска/зеленч./ супа,аз си купувам замразени супи,макар че вече има и пресни зеленчуци,но така си пестя време и разкарване-едно го има,друго няма и т.н.ДА НЕ ЗАБРАВЯ---ходене 45-60 мин всеки ден,а ако може - сутрин и вечер, + упражнения.   ХАЙДЕ от тази вечер на разтоварващ режим.Има ли желаещи?Отслабва се яко-  2-3кг.

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 17:52 от mamce

# 13
  • Мнения: 516
Момичета,предлагам ви рецепта за ДОМАШЕН АЙС ЧАЙ - натурален,разхладителен и диетичен -  0 ккал на чаша чай.                                                                                                 Приготвяне :                                                                                                                                                 За  1л напитка вземете 3 филтър пликчета зелен чай / а може 2пликч.зелен чай и 1пликче коприва - тя прочиства кръвта и води до отслабване - аз го правя така /  и ги сложете в 0,5 л вряща вода за 3-5 мин.Излейте горещия чай върху 0,5 л ледени кубчета - това са 2-2,5 формички за лед с по 12 броя  кубчета лед.Прибавете сока на един лимон,захарин за вкус и листа от свежа мента - ако нямате,може 1мин. преди да излеете горещия чай,да добавите и 1фил.пликче чай мента - действа успокояващо.                                                                  ПРИЯТНО РАЗХЛАЖДАНЕ И ОТСЛАБВАНЕ !!!  В н и м а н и е - зеленият чай е обикновен ,за около 70 стотинки,а не от оня Санието - нали се сещате какво може да стане...

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 11:55 от mamce

# 14
  • Мнения: 138
Ще го пробвам веднага щом се прибера... а от къде се сдоби с коприва на пакетчета?

Общи условия

Активация на акаунт