Вярно ли е?

  • 3 447
  • 60
  •   1
Отговори
Казаха ми да не му позволявям да си лапа ръката,застото като порасне сте е с криви заби?

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Не Peace

# 2
  • Мнения: 133
Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party

# 3
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Това па кой го измисли!!!! Хора дет си нямат друга работа  Party
Peace Peace ааааааабсолютно

# 4
  • Мнения: 3 886
Не ние до скоро си смучкахме палеца и даже не ни екрив .Ако толкова те притеснява има едно лекарство което е с четка като лак.Намажи му я и ще престане

# 5
  • Мнения: 9 467
В интерес на истината-ДА, ще има изменение на захапката, но ако смученето на палеца е постоянно и с години Wink

# 6
  • Мнения: 2 829
Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
А дете, на което да не са му криви зъбите съм виждала. Или са му връзвали ръцете като бебе, или тази теория е пълна глупост.
Според мен е второто. Simple Smile

# 7
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.

# 8
  • Мнения: 24 467
И като не му позволяваш какво- връзваш ли я тази ръка или я лепиш с нещо?

# 9
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
Ами то просто няма начин да го спреш,не може да му вържеш ръцете.И този период ще мине.

# 10
  • Мнения: 1 273
Има разлика между лапането на ръката и смученето на палеца. Второто наистина разваля захапката, ако детето го прави с години. Лапането на ръчичките е или знак за глад или детето просто се опознава.

До две годишна съм си смучела палеца, но мога да се похваля със страхотни зъби  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 1 423
Не, не е вярно.  Peace

# 12
  • Мнения: 4 621
Досега не съм виждала бебе, което да не си лапа ръцете през първите месеци. Ако някой е виждал-моля да ме просвети.
Така е. Всички бебенца си лапат ръчичките Hug

# 13
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Имам приятелка, която до 6 годишна възраст си е смучела палчето, но зъбите и са перфектни !  Peace

# 14
  • Мнения: 344
Това са глупости.Всяко бебе си смуче пръстите.

Общи условия

Активация на акаунт