Ходите ли често на зъболекар?

  • 2 346
  • 23
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
....а признайте си.

# 1
  • Мнения: 7 110
Профилактично, да.
Не че не обичам попара.  Wink

# 2
  • Мнения: 7 186
Е, с такава емблема направо му се приходи на човек Grinning

# 3
  • Мнения: 678
Напоследък доста често, но това е заради зъболекарката. Преди да отида при нея, не бях ходила 5-6 години. Обикновено се издувах и майка ми и баща ми ме завеждаха под конвой до зъболекаря  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 27 524
Вече да, въпреки, че умирам от ужас. Преди не и съжалявам  Tired

# 5
  • Мнения: 1 233
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry

# 6
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Май трябва да взема пример от вас и да се завлека там и аз. Ама с пълна упойка по възможност Sick cry

Хахаха и мен докторът само като ме види и вади упойката Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 405
да, хич не ме е страх

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
да, на всеки 6 месеца.
имам приятелка стоматолог и знам, че ако ме заболи ще ми сложи упойка, работи с хубави материали, чисти зъбите ми с ултразвук...

# 9
  • Мнения: 1 413
Не, отглеждам си от известно време 2 дупки в устата и само си повтарям, че ей тая седмица ще ида, но нямам време от работа и така, скоро ще мога да отглеждам в дупките катерички...

# 10
  • Мнения: 139
Да, ходя 1 път годишно. Зъбарката ми каза, че имам здрави зъби и няма нужда от по-често посещение.
Преди това не бях ходила 8 години - имах 1 кариес.

Мъжо ходи на 4 месеца, и все нещо му правят, горкичкия. А така усърдно ги жули, от сплнята го чувам Sick.

# 11
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Фобия ми е. И трябва някой да ме заведе.

# 12
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Фобия ми е, но ходя 2 пъти годишно на профилактични прегледи.

# 13
  • Мнения: 1 334
Вече да, от последните 15 години.Преди беше един ужас за мен посещението на зъболекар, докато не открих човека. Отдавна не съм имала дупки в зъбите.

# 14
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 844
Имам патологичен страх от зъбари Sad

Принципно си ходя обаче. Прекалено обичам зъбите си, за да си играя със тях... Мдам.

Общи условия

Активация на акаунт