За Маниаци - Най-скъпият в света парфюм

  • 2 108
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Най-скъпият парфюм с една българска роза
Мадрид. Най-скъпият в света парфюм, създаден още през 1872 година, бе пуснат вчера за продажба в Испания, информира ИТАР-ТАСС. Създаден по поръчка на британската кралица Виктория, парфюмът "Императорско величество №1" от 500 милилитра струва 195 000 евро. В една негова капка има есенция на 170 рози. Парфюмът се произвежда от "Клив Крисчън" и технологията му отнема година. Той се създава от около 200 различни съставки, сред които сандалово дърво от Индия, арабски жасмин, ванилия от Таити и рози от България, Египет и Франция. Цената му е висока и заради флакона, в който той се предлага. Парфюмът е 500 милилитра, но теглото на флакона достига 5 килограма, защото е изработен от скъп тежък кристал. Капачето на кристалния флакон е във формата на короната на кралица Виктория и на него има малък диамант. "Клив Крисчън" продава по интернет женски и мъжки вариант на парфюма, които са на една цена. Предлагат се и разфасовки от 30 милилитра за 1950 евро.


Чакам впечатления...   Peace

# 1
  • Мнения: 4 371
Хора без работа ooooh!

# 2
  • Мнения: 575
ОООоо и аз го гледах снощи по новините. Цената е безумна Shocked
Мъжът ми каза, че като го пуснат в България ще ми го купи  LaughingJoy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 4 111
Моят мъж каза, че ще ми го купи като спечелим довечера от тотото, но този от 30 мл, че другия щял да ми тежи.  Thinking

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
 ooooh! хората имат толкова много пари, че се чудят как да ги изхарчат...

# 5
  • Мнения: 2 229
Що си мисля, че в Бг няма да го има... Rolling Eyes
Но би ми било интересно да го помириша. Laughing

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Що си мисля, че в Бг няма да го има... Rolling Eyes
Но би ми било интересно да го помириша. Laughing

Искаш да ти пръснат малко на листче - плащаш няколко хилядарки  Laughing

# 7
  • Мнения: 27 524
Леле, леле  #Crazy
То бива, бива, ама чак пък толкова.  ooooh! Богати хора има много, да си го ползват  Crossing Arms За мен е излишно изхвърляне като технология. Да не говорим, че половин литър парфюм да си купиш  Crazy Не, че ще ми втръсне, ами и отгоре. Хайде, и аз като лисицата с гроздето  Joy

# 8
  • Мнения: 4 358
Е как да го кажеш по-хубаво  Laughing

# 9
  • Мнения: 3 830
Някой е решил да си печели. Щом има такъв, който да произведе такъв парфюм, значи ще се намери и кой да си го купи  Grinning

# 10
  • Мнения: 4 629
Искаш да ти пръснат малко на листче - плащаш няколко хилядарки  Laughing

Нещо такова  Crazy И на мен ми се исла да го помириша

# 11
  • Мнения: 7 430
....споко момичета, аз ще си купя и ще ви раздам Wink

# 12
  • Мнения: 5 539
А тестери има ли? Flutter

# 13
  • Мнения: 2 386

Искаш ли да си го поделим.....с форума, тъкмо ще ни стигнат парите  Mr. Green Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 539

Искаш ли да си го поделим.....с форума, тъкмо ще ни стигнат парите  Mr. Green Mr. Green

Хахаха, да бе, всички да миришат като нас Naughty Mr. Green

Абе като се замисля, май ще изчакам да пуснат ментето Blush

Общи условия

Активация на акаунт