Парични работи

  • 6 607
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
Пела, да ти кажа че почти не проверяват на летището.
Стига да не си те набележат.
Аз така пренесох 30 000 евро в брой, но има ограничения - объждахме го в друга тема с Краси - мисля че беше 10 000 лв или равностойността им в валута.
Ако искаш пиши на лични да ти кажа как го направих аз.
И аз имах лични причини да го направя в брой.
Ще ти свърши работа защото и аз пътувах с малко бебе.

# 1
  • Мнения: 978
Аз ще ти кажа веднага как Дебеланка го е направила- в памперса на бебето.Wink

# 2
  • Мнения: 4 244
Цитат на: White Raven
Аз ще ти кажа веднага как Дебеланка го е направила- в памперса на бебето.Wink

Мълчи там гарване и ти птицо проклета!!
Що ще ме издаваш ти не знаеш ли че аз пера пари!
Ще ми развалиш бизнеса тук Wink

# 3
  • Мнения: 978
Хи хи хи.  Малко акъл да имаш, ама навреме;)

# 4
  • Мнения: 1 366
Ne moga da razbera kakvo im e losho na bankite be momicheta. Ima karti, koito se polzvat na vsqkxde - tegli si parite na volq i tova e. Ili propuskam neshto?????

# 5
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: maikata
Ne moga da razbera kakvo im e losho na bankite be momicheta. Ima karti, koito se polzvat na vsqkxde - tegli si parite na volq i tova e. Ili propuskam neshto?????

Идеята е да не се плащат данъци....

# 6
  • Мнения: 4 244
Цитат на: rosa
Идеята е да не се плащат данъци....

ИМЕННО!

# 7
  • Мнения: 1 366
Kakvi danxci, bre hora? Az kato si hodq na gosti nqkoi da ne me pita ot kxde sa mi parite v bankomata????? Osven tova danxci se plashtat tam kxdeto e "proizveden" danxka, ne???????

Neshto ne ste mi qsni!!!

# 8
  • Мнения: 1 366
Kxdeto e proizveden prihoda iskah da kaja  Embarassed

# 9
  • Мнения: 978
Аз мисля, че идеята е да не се плаща много при банковите преводи, но честно казано никога не бих пренесла 30 000 евро ей така.

# 10
  • Мнения: 2 452
Цитат на: White Raven
Аз мисля, че идеята е да не се плаща много при банковите преводи, но честно казано никога не бих пренесла 30 000 евро ей така.


Аз също, защото ги нямам. Laughing  Laughing  Laughing

# 11
  • Мнения: 3 146
Най-добре в буркани ги пренеси!Леле, кой век сме , че още си носим парите в дисагите? #Shocked

# 12
  • Мнения: 4 244
Цитат на: mama kenga
Най-добре в буркани ги пренеси!Леле, кой век сме , че още си носим парите в дисагите? #Shocked

Абе не става дума за дисаги или нещо подобно
Който не е теглил от западна сметка от БГ банкомат не знае какви такси за трансфер се плащат. Да не говорим че в Бг можещ да изтеглиш не повече от 200 лв от банкомат. Та ако ми трябват 30 000 евро както по горе казах,колко че платя за трансфера от банкомата след като на трансфер от 200 лв таксата ми е 7 евро.
А това защо съм ги донесла и откъде ги имам си е моя работа.

# 13
  • Мнения: 4 244
Цитат на: palmira
ама какви данъци бе #Shocked
пращаш в бг пари и там ти удържат данък ли?
кажете бе хора, че съвсем ме сбъркахте #Puppy dog  #Shocked

Става въпрос за местните (при теб холандските) данъчни служби. Ама не знам как е при вас

# 14
  • Мнения: 4 399
Цитат на: debelanata
Цитат на: mama kenga
Най-добре в буркани ги пренеси!Леле, кой век сме , че още си носим парите в дисагите? #Shocked

Абе не става дума за дисаги или нещо подобно
Който не е теглил от западна сметка от БГ банкомат не знае какви такси за трансфер се плащат. Да не говорим че в Бг можещ да изтеглиш не повече от 200 лв от банкомат. Та ако ми трябват 30 000 евро както по горе казах,колко че платя за трансфера от банкомата след като на трансфер от 200 лв таксата ми е 7 евро.
А това защо съм ги донесла и откъде ги имам си е моя работа.


Е, хайде сега! Кой тегли 30000 от банкомат. В Германия да не би от банкомат да ги теглиш, ами и там имаш лимит по колко на ден можеш да изтеглиш. Ще ти се наложи май всеки ден да тичаш до банкомата. На гише ще ги изтеглиш разбира се. Става за 5 мин. А комисионната не знам колко точно е, но има една минимална сума, която се плаща, така че е особено висока за дребни суми. Но ако теглиш повече пари, става горе-долу приемлива.

Общи условия

Активация на акаунт