помощ!дойде ми.

  • 1 118
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
мами,
от три месеца кърмя.бебо е само на кърма,но днес ми дойде.това значи ли,че кърмата ми ще спре?

# 1
  • Мнения: 1 559
Не, няма да ти спре кърмата. Grinning
Моят цикъл дойде за пръв път след раждането преди десет месеца. Кърмим си се още, та чак пушек се вдига. Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 1 368
Не мисля.Имам цикъл още след спирането на лохиите,идва ми редовно всеки месец.Вече кърмя успешно 9 месеца,надявам се така да продължа още дълго.

# 3
  • Мнения: 2 019
и на мен ми дойде след 3 месеца,но не ми е спирала кърмата

# 4
  • Мнения: 3 718
Не , а ако намалее кърмата, кърми по на често и ще се регулира. И не се шашкай  Peace

# 5
  • Мнения: 4 915
Не.

Кой ти каза това?

# 6
  • Мнения: 376
С първото дете ми дойде веднага след като ми спряха лохиите, с второто на третия месец . Това , че ти е дошъл цикъла няма нищо общо с млякото.

# 7
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
НЕ!

По-скоро може да ти спре от шашкане и притеснение Crazy

# 8
  • Мнения: 160
ами помислих си така,защото нали кърменето е естесвена контрацепция,следователно не трябва да има цикъл.мислех,че цикълът идва,когато спра да кърмя Embarassed

# 9
  • Мнения: 344
На мен ми дойде на втория месец но аз немога да ти дам пример защото кърмата ми намаля.Обаче това не е от цикъла.Една приятелка по същия начин й дойде а кърми вече 9 месеца. Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 555
Може да намалее докато трае цикъла, при мен първият път беше така и се бях притеснила, но мамите тук ме успокоиха, че е временно.

# 11
  • Мнения: 4 242
ами помислих си така,защото нали кърменето е естесвена контрацепция,следователно не трябва да има цикъл.мислех,че цикълът идва,когато спра да кърмя Embarassed

Спокойно  Grinning на мен ми дойде 3 месеца след раждането, кърмя вече 2г и 7 месеца без проблем. А относно контрацепцията не се доверявай ако смяташ да се пазиш, аз съм бременна кърмачка и далеч не съм единствената Grinning

# 12
  • Мнения: 1 288
няма да спре, не се притеснявай. но не разчитай, че докато кърмиш не можеш да забременееш, пазете се.

# 13
  • Мнения: 153
няма да спре, не се притеснявай. но не разчитай, че докато кърмиш не можеш да забременееш, пазете се.

Така е! Кърменето не може да те предпази от забременяване. Повече са случаите на забременели кърмачки отколкото на такива, които това ги е предпазило. Това последното го знам от гинеколога ми, който изрично ме предупреди още първия месец да не разчитам на кърменето като средство за предпазване от забременяване!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
Нищо общо няма - просто е различно при различните жени (аз си имах напълно редовна менструация през цялото време докато кърмих дъщеря си). А е възможно да забременееш дори и ако нямаш цикъл докато кърмиш Peace!

Общи условия

Активация на акаунт