Moraxella catarrhalis

  • 3 277
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Имаме такава бактерия от известно време и се оказа ,че е доста упорита.Някой да е излекувал тази гадина с хомеопатия?Някой да ми препоръча добър хомеопат в Бургас.

# 1
  • Мнения: 2 211
Къде е находката - носа, гърлото, ушите?

# 2
  • Мнения: 420
В нослето

# 3
  • Мнения: 2 211
Ако носната лигавица е разранена, с клечка за уши мажеш мехлемче "Календула" на д-р Пашкулев /3-4 лв от аптеката/, за да се възстанови лигавицата. След това, 3 капки Цитросепт разстворени в 40 мл. вода капеш в нослето след промивка с физиологичен разтвор или по - добре Стеримар.

# 4
  • Мнения: 1 984
за хомеопатията причинителят няма значение. защото тя не лекува болеста а болния.  newsm78

# 5
  • Мнения: 4 392
Имаме такава бактерия от известно време и се оказа ,че е доста упорита.Някой да е излекувал тази гадина с хомеопатия?Някой да ми препоръча добър хомеопат в Бургас.
Няма нито едно научно доказателство, че бактериите са нещо лошо и че те са причина за болестите ! Peace

# 6
  • Мнения: 12
Имаме същия проблем...в носа..Миналия месец ни я откриха и не я излекуваха удари ни в ухото пихме 10 дена аугоментин и днес ни излезе новото изследване пак я имаме в носа ... ooooh!

# 7
  • Мнения: 201
Добри хомеопати в Бургас са д-р Вълков, д-р Пейчев и д-р Спасова, е, някой може да пропускам, но за тези само положителни неща съм чувала  Rolling Eyes и са класически.

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Имаме такава бактерия от известно време и се оказа ,че е доста упорита.Някой да е излекувал тази гадина с хомеопатия?Някой да ми препоръча добър хомеопат в Бургас.

 Мога да ти препоръчам д-р Маргарита Бъчварова в дом "Майка и дете".

(д-р Спасова е в Слънчев Бряг, а д-р Пейчев съм чул че практикува магнитотерапия)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт