Кажете може ли да се ходи с бебе на 4 мес в "МЕТРО"?

  • 1 782
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 718
Знае ли някой дали ще ме пуснат в МЕТРО с малкия, май имам някакви спомени, че не пускат или нещо се бъркам?
Става въпрос за МЕТРО 1.

# 1
  • Мнения: 5 255
Ако си с кенгуру няма да те върнат  Wink

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 4 146
 Снощи около 20ч. бяхме в Метро 2 с 10месечната ни дъщеря. Знам,че пускат бебета в кенгуру.
Пеброих поне още 4 хлапета около нашата възраст-на ръце в родител,разбира се.Нито едно не беше в кенгуру. Предупредиха ни само да не слагаме малката в количката.
Ще ви пуснат Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 875
А някой може ли да ми каже, нещо , че все не мога да им се начудя на тези от Метро.
Каква е разликата в това да си гушнал бебето си или да го носиш в кенгуру newsm78 Да са ти свободни ръцете ли newsm78 Аз няма да си оставя детето на пода да разглеждам щандове ooooh!

Няколко пъти са ни спирали на входа, защото детето беше заспало в колата и го насехме и кенгуруто беше в нас, просто не искахме да го будим, докато го натикваме вътре Crazy ама не и не....не можело, ако не го наврем в кенгуруто, да съм чакала отвън Crazy Съжалявам ама .....прости са Whistling

Сори за спама Sunglasses

# 4
  • Мнения: 5 255
Съжалявам ама .....прости са Whistling
Ти сериозно ли  ooooh!

# 5
  • София
  • Мнения: 2 875
Съжалявам ама .....прости са Whistling
Ти сериозно ли  ooooh!
Каквf дали е сериозно newsm78 ако за мнението ми ДА bowuu

Последна редакция: сб, 16 юни 2007, 01:23 от ketito

# 6
  • Мнения: 1 314
Сигурна съм, че много хора се отказват да пазаруват от Метро само заради тяхната забрана да влизат деца под 7 години. Е, къде да си оставим децата, ако няма баби и дядовци?И аз ако отида да пазарувам, как да си разделя децата-трябва да влеза с бебето , а каката да я оставя отвън?! newsm78
 Поне да направят един детски кът, в който да занимават децата безплатно, както в други големи магазини!

# 7
  • София
  • Мнения: 718
Благодаря на всички за бързите отговори.

# 8
  • Мнения: 1 640
Големи затруднения ми причиняват тези метровци-влизам,бързам да огледам и напазарувам....ако видя някои обувки за детето,тичам при входа,провиквам се на мъжа ми и детето да дойдат да видят и евентуално детето да пробва и реши дали да ги купим....целият магазин разбира,че сме от двете страни на портала,защото моята щерка мрънка и плаче да влиза с мен навътре и тя да разглеждала в големия маг-н.
  Губят много от тези забрани,макар да ми е ясно,че е за доброто на нашите деца,за тяхната безопасност...

# 9
  • Мнения: 3 356
Офф,поредната тема за Метро.
Може да  се ходи с  бебе на 4 мес в "МЕТРО",може и с туку що новородено.И такива,извинете ме ,идиоти има.Нали е много чисто,готинко,няма навалица кихащи и кашлящи срещу тебе и детето ..... "възпитани" хора.Няма блъсканица,няма електрокари,няма падащи от регалите палета и кашони.Много е готино за малки деца там-колкото по-малки ,толкова по-готино.Да не говорим,че като има дегустации и цяла орда бабички и старци са се юрнали да си хапнат е още по-готино.Още по-добре да ги заведете от четвъртък до неделя на първата седмица на метро пощата-изобщо не е блъсканица и няма хора.Да не говорим сега по жегите.Вместо на разходка,водете децата си в Метро.
Ще ми извините,ама това не е луксозен мол,а е магазин по принцип за пазаруване на едро и още повече,че складовата част е в по-голямата си част отвън.Там деца работа нямат.Щото недай си боже да стане нещо,ще търсите вината другаде ,а не ,че сте ги завели вие там.

# 10
  • Мнения: 3 457
Нас на 11 месеца не ни пуснаха #Cussing out,не можело да съм го оствела в в детският им кът  Shocked

# 11
  • София
  • Мнения: 8 272
Подкрепям izabela, може би бих се изказала и по-меко, но смисъла би бил същия.
Никога не съм влизала с баткото дори когато беше бебе и при това 1 бр. дете в МЕТРО. Мястото на децата не там, но който иска да си сложи бебето/детето в кенгуру/самар и да влиза.
Единия отвън с детето, другия пазарува. Ако толкова аз трябва да вляза, влизам набързо и после се разменяме
Сега аз си стоя в къщи с децата, а таткото отива със списък

# 12
  • София
  • Мнения: 8 272
.

# 13
  • Мнения: 903
Аз в началото влизах с кенгуру... сега вече е тежък и го слагам в кошчето за кола , а то застава идеално на количката за пазаруване.

# 14
  • Мнения: 2 039
Само с кенгугу  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт