Любима козметика

  • 1 747
  • 17
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 967
От кои марки бяла козметика сте доволни и кои не оправдаха очакванията ви?Имате ли любими продукти и марки?

Аз, например,се разочаровах от Ейвън/лифтингът за очи/,а съм много доволна от Виши/Лифтактив/ и Диор/Каптюр скулпт/
Доволна съм и от кремовете на Талодерма.

# 1
  • Мнения: 6 618
За сега Клиник  Peace

# 2
  • Мнения: 13 512
Нямам любима марка, от различни марки си купувам продуктите,които са ми харесали.
В момента- дневният ми е на Ести,нощните на Клиник, околоочните на Ла Прери, за тяло- на Биотерм, за коса на Керастаз и т.н.

Последна редакция: пт, 15 юни 2007, 20:15 от monda

# 3
  • Мнения: 5 103
Почти всичко ми е на диор.

# 4
  • Мнения: 3 376
Clinique е най-добрата козметична марка за мен!!!Пробвала съм какво ли не,но тяхните продукти са ми любими.Е,има тук там от гримовете някои неща,които не са чак толкова добри,но..
Наскоро открих една марка полски продукти -Miraculum,които също много ми харесват,макар че цените са им доста ниски,като на българската козметика и много се съмнявах в тях,но наистина са добри-маските им за лице са направо супер,ползвам и дневен крем,много съм доволна.

# 5
  • Мнения: 2 152
За мен също доскоро беше Клиник.Но напоследък нещо не ме кефи.Няма същия ефект върху кожата както преди.Възможно е и да се е наситила кожата
Затова ще спра да я използвам известно време и ще пробвам Биотерм Peace

# 6
  • Мнения: 2 039
И аз обичам различни марки за различните продукти. Например за лосиони за тяло-Елизабет Арден и Ескада,за кремове за лице-Clarins,за ексфолианти-Sea Beauty и т.н..Не винаги ползвам само висша козметика,изключение прави околоочният крем-там компромис не правя  Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 131
Клиник Peace (за бяла козметика). Ланком и Диор - за гримове. А за по-нисък клас предпочитам Ла Рош, Виши и Авен (в този ред) Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 1 299
Нямам конкретна марка, нещата са ми на различни фирми, важното е кожата ми да ги понася  Peace

# 9
  • Мнения: 5 317
Нямам конкретна марка, нещата са ми на различни фирми, важното е кожата ми да ги понася  Peace
и аз така. Peace

# 10
  • Мнения: 2 085
напоследък за лице Lierac, за тяло Biotherm

# 11
  • Мнения: 27 524
Ниве - никога.
За гримове обожавам Буржоа. За кремове - Виши, също и Лореал. От Ла Рош останах разочарована, въпреки, че ги водят клас над Виши. Но си зависи то типа кожа, де. За тяло - Дав  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 849
Клиник .

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Виктория Сикретс, Ланком, Диор - за грим
за бялата козметика - душ гелове и кремове за тяло - Боди шоп

# 14
  • Мнения: 208
Нямам любима козметика. Всеки козметичен продукт ми е различна марка  Wink

Общи условия

Активация на акаунт