За менструацията след раждане

  • 589
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Ами вече 4 месеца подред след раждането ми идва почти редовна М. Доста обилна и доста продължителна, но поне безболезнена. Около 25-26 февруари приключих с последното нещо и сега на 5 отново кръв. #Shocked Вече се чудя дали е менструация, а не някакво друго кървене.
Въпросите са ми два-случвало ли ви се е подобно нещо и мога ли да посеутя гинеколог, докато ссъм в това състояние или трябва да почакам малко да свърши?

# 1
  • Мнения: 59
Според мен е добре да се консултираш с гинеколог по телефона.Той ще ти каже да ли да отидеш на преглед.

# 2
  • Мнения: 3 932
Predi da предприемеш каквото и да е, консултирай се с гинеколог или най-малко с личния лекар. Не предприемай самолечение в никакъв случай и не  чакай да спре от самосебе си кървенето.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
И при мен така само 4е бе6е само две капки и сега няма ни6то.
На 27 ми свърши.  Но бях  на антибиотик тогава.Из4акаи да ти свърши и отиди на гинеколог най добре.

# 4
  • Мнения: 2 807
Може да направиш консултация с гинеколог по телефона, за да се поуспокоиш.
Иначе знам, че най-доброто време за гинекологичен преглед е 2-5 дни след края на цикъла.

# 5
Мисля че трябва да се консултираш с гинеколог,а не да чакаш да мине и тогава.

# 6
  • Мнения: 684
Няма проблем да те прегледа гинеколог в това положение-нали и спирали се слагат така?
По-добре отиди да те видят!
На мен не ми се е случвало, но ако бях щях да се обадя на гинеколожката която ми следи бременността и изражда детето и след такъв консулт тя ще каже дали има нужда сега или след това да ме види.Не се притеснявай това според мен се случва след бременност когато още хормоните не са наред:-)
Иначе и на мен ми е обилен и дълъг но май започва да се нормализира лека -полека!Време е!

Общи условия

Активация на акаунт