2-годишно сукалче по голо дупе...

  • 688
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 829
малко ми е странно как да обясня притеснението си, затова карам направо (моля, не се смейте  Embarassed): синът ми е на 2г1м и още суче, поне 3-4 пъти на ден. това добре, нямам притеснения, защото залагам на естественото отбиване.

Но отскоро се учим на безпамперсие и той ходи по голо дупе почти по цял ден. Забелязах, че отскоро проявява интерес към мъжката си гордост и я изучава - и това добре, намирам го за нормално. Обаче от няколко дни се случва следната сценка  Crazy: суче си детето блажено и същевременно си изучава атрибута, като на моменти прави движения точно като при самозадоволяване. Питам го дали го сърби нещо там - Не, казва ми. Питам го дали му е приятно така - Да, измънква, без дори да пусне гърдата.

имам ли повод за притеснение, според вас, по-опитни и начетени кърмачки? при вас случвало ли се е такова нещо и каква би трябвало да е адекватната ми реакция? Засега подминавам случващото се, не го обсъждам с него, не го правя на въпрос, надявам се да отмине, но дали?  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 691
На една приятелка малкият така си се кефеше на пишката. Периодът си отмина без излишни коментари Simple Smile не се притеснявай. Нормално е.

# 2
Четох някъде, че около 2 години момчетата може да открият, че е приятно да си пипат пишката. Пишеше, че е важно да не му привличаш вниманието и в никакъв случай да не му се караш и да му казваш, че прави нещо лошо, защото това невинно изучаване на анатомията може да се превърне в проблем. И при нас има такива моменти. Аз му отвличам вниманието и гледам да го държа повечe по гащи(Зари е на 1г. и 11м.)

# 3
  • Мнения: 1 559
И моето сукалче (1г.10м. почти) е по цял ден по голо дупе - и ние се учим на "безпамперсие". Забелязвам, че често си пипа пишката (даже силничко я подръпва понякога), но гледам да не акцентирам върху това и да се правя, че не виждам какво прави. Ако ми се стори прекалено агресивен и жестокичък към себе си,  му отвличам вниманието с нещо друго без да коментирам случващото се. Ако все пак продължава да се занимава със същото "интересно" нещо, го питам какво прави с него. И той отговаря "пиш пиш". После питам къде го прави. И той казва: "там, там" и ме води я в банята, я на гърнето.
Мисля, че е нормално да проявяват любопитство и да изследват тялото си.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 095
Поведението му е съвсем нормално. Моят Дребчо също имаше такава фаза, сега пък се опитва упорито да си "събуе" стъпалото, дано схване скоро, че това не е обувка Crazy

# 5
  • Мнения: 829
мамита, благодаря за успокоителните думи! ясно, нормално е да се изучава, това и аз го мисля. и не правя забележки, че е лошо или нещо подобно, а отминавам с мълчание повечето пъти и изчаквам периодът да отмине.

просто се питах дали няма нещо "сексуално" в това да го прави именно по този начин, и то точно докато суче...  Thinking но сега като се замисля, той си подръпва чурката по абсолютно същия начин и когато не суче, така че явно е съвпадение по време.

май няма да се впрягам за глупости.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт