Има ли някой който е пил Primolut-Nor ?

  • 3 795
  • 11
  •   1
Отговори
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 От три дни пия тези хапчета по предписание на гинеколога ми и се чувствам адски зле.Световъртеж, сърцебиене, отпадналост и гадене.Лекаря каза, че е нормално, но забравих да попитам все така ли ще ми действат.Налага се да ги пия два месеца Rolling Eyes
 За това моля, ако има някой който е пил това лекарство да сподели как се е чувствал.И най-болния ми въпрос Simple Smile е дали може да се напълнее от тези хапчета?Според мен щом регулират месечния цикъл, би трябвало да действат на хормоните в тялото Thinking

# 1
  • Varna
  • Мнения: 191
Да, аз трябваше да пия по лекарско предписание без да е открита бременност, която се оказа по-късно налице, но това е дълга тема... Трябваше да го вземам 3 дни, за да се предизвика цикъл, след което се появи някакво бледо кръвотечение, но не съм се чувствала дискомфортно от лекарствата по никакъв начин, с изключение на споменатото течение.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 230
Аз също го пиех, близо 3 седмици след секциото за предизвикване на лохиите и изкарване на съсиреците. Не подейства, но за периода в който го пих, не съм имала такива странични ефекти. Виж в листовката, там трябва да пише. Някъде имах запазена опаковката с остатъка от хапчетата, ще я потърся и ще ти кажа ако ти не разполагаш с нея.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 В листовката не ги пише тези старнични реакции.Но може би се появиха при мен в силна степен, защото пия лекарството в кобинация с друго.
 Благодаря ви за отговорите, момичета!

 Надвяам се някой да ми обясни и дали действа на хормоните Simple Smile

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
И аз съм го пила. За предизвикване на цикъла. Пих го 3-4 дни и не съм имала посочените симптоми. Може да зависи и от предписаната доза?!

# 5
  • Мнения: 741
И аз съм го пила,но нямах такива оплаквания

# 6
  • Мнения: 5 475
 аз също съм го пила,но не съм имала странични ефекти

# 7
  • Мнения: 27 524
А ти защо го пиеш?

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Благодаря, момичета за отговорите! Heart EyesЯвно организма ми ще трябва да свикне с лекарството.

# 9
  • Мнения: 379
Аз също съм го пила на два или три пъти. Всичките пъти се чувствах страшно зле. Точно симптомите, които ти описващ. И го спрях по самоинициатива. На мен ми действаше мн зле.

# 10
  • Мнения: 6 315
Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Simple Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Пила съм го по лекарско предписание. Хич и не надебелях, напротив - доста отслабнах (но не от хапчетата Simple Smile). Не се чувствах добре от тях - имах част от твоите неразположения. Най-неприятното при мен беше, че цикълът ми траеше по 10 дни. Rolling Eyes


    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesТъкмо да се обадя на лекаря си, поради 10-ия ми цикъл и видях постинга ти!Спести ми много главоблъсканици, благодаря Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт