Идеи за подарък на 10 годишно момченце

  • 687
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 032
Иска ми се да му купя някаква игра, но просто нямам идея с какви игри си играят по-големите момченца - изключвам компютърните игри, защото детето има много. Приемам всякакви съвети.

# 1
  • Мнения: 967
Футболна или баскетболна топка, няма как да сбъркаш. Даже и да има, те вървят като топъл хряб Laughing.

Много момчета 2-5 клас сега събират "Pokemon" карти, от едно анимационно филмче. Усведоми се дали това дете събира. На Славейков продават фалшиви "китайски" за по 2 лева и "оргинални" тестета за 23-26 лева. За 7-8 лв има 10 ина карти в пликче за събиране. Ако детето наистина събира такива, няма какво друго да му мислите - фурор са!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 454
Има много интересни неща на Лего, зависи за колко пари става въпрос,http://www.comsed.net/site/index.php?s=index&pu=1. Друго за което се сещам са мащабни макети на самолети, кораби, въртолети, нещо такова http://www.hobby-centre.hit.bg/modeli.htm.

# 3
  • Мнения: 1 426
Има и едни комплекти за правене на фокуси - купувала съм за моите 2-3 вида, много са интересни.

# 4
  • Мнения: 320
Монополи или Скрабъл

# 5
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз съм за топка!

# 6
  • Мнения: 1 674
Синът ми е на тази възраст. Интересува се от шпионски принадлежности - има ги в "Комсет", лазарните мечове от "Междузвездни войни", Бионикъл на Лего - в момента са на намаление в "Комсет" и струват около 20лв.
Но всичко зависи от самото дете, той например не би се зарадвал на топка, за разлика от брат си. Thinking

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Ако е запален по футбола, бутонки или екип на любим отбор Wink
Иначе моят 10 годишен и неговите приятели най се радват на пари в брой  Money ooooh! Надписваме картичка, в която честитим РД и вътре слагаме паричките.

# 8
  • Мнения: 2 567
Иначе моят 10 годишен и неговите приятели най се радват на пари в брой  Money ooooh! Надписваме картичка, в която честитим РД и вътре слагаме паричките.
Що ли и моята 10 годишна мома точно на това се радва най много  Laughing
Даже ме изненада, че поиска от баба си и от мене послучай завършването, книга.

Общи условия

Активация на акаунт