д-р Даскалов - инфо!!!

  • 2 830
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Обещах да пиша, щом науча нещо повече по-въпроса.

Преди няколко дни се писа, че в Торакс, вече не записват нови клиенти за д-р Даскалов. Абсолютно вярно, но не поради факта, че д-ра не може да приема повече такива. Причината е че д-р Даскалов се мести в Алфа Медикус. Който иска да си запише час при него, нека му се обади лично! Инфото е лично от д-р Даскалов.

Юли месец ще почива и след това се мести в Медикус Алфа.

# 1
  • Мнения: 4 298
Да, д-р Даскалов приема в Торакс до края на месец юни.
Медикус Алфа се намира до Руското консулство, в близост до "Пеещите фонтани".
А въпросът за ражданията също е уреден, така че остава ни да бременеем  Wink

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Целият юли ли ще почива?

# 3
  • Мнения: 4 324
Каза, че не
Най-добре му звънни

# 4
  • Мнения: 45
Днес бях при д-р Даскалов и на мен ми каза, че на 02.07. му изтича срокът на отпусното, което е подал, целия юли месец ще почива и, че от Август ще започва работа в Медикус Алфа. Аз успях да си взема час по телефона от рецепцията, така че може да  пробвате първо да звъннете на стационарния телефон. Peace

# 5
  • plovdiv
  • Мнения: 519
ДА ,обаче ако не си записан пациент на Торакс,не те записват,ако искаш консултация при д-р Даскалов.

# 6
  • Мнения: 319
Бе как ще почива целия юли бе.... Според мен няма да е точно така, но като разбера ще пиша. Аз съм негова пациентка от 2 години. Продължавам да ходя при него. Момичета, не се отказвайте, борете се. Аз се борих 6 години и накрая успяхме. Дано ви вдъхна надежда! Успех! Hug

# 7
  • Мнения: 45
На мен поне ми каза, че смята да почива целия месец юли, защото не е почивал от 4 години, а и му предстои преместване, което си е доста трудоемко. Предстои ми тест за проходимост на тръбите и д-р Даскалов ми каза, че ще го правим м. Август на новата му месторабота. Но най-добре е, който иска да го посети, да му се обади на GSM-а и да се разбере с него. На всички пожелавам успех. Peace

# 8
  • Мнения: 9 063
И защо така...не знам дали това е хубаво или лошо...в смисъл, просто мястото ли сменя или...?
нещо се шашнах  Embarassed

# 9
  • Мнения: 4 298
Сменя се клиниката.
Д-ра си остава еднакво добър. Как, защо само той си знае  Wink
Но благодарение на него  "Торакс" доста добро име изградиха.
Сигурна съм, че ще продължава да се грижи все така всеотдайно и на новото място!

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Със сигурност ще е така,Торакс само ще изгубят от това,че ги напуска!

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Момичета от Пловдив да питам как е тази новата клиника от към техника, условия?

# 12
  • Мнения: 262
lele,ми сега!аз се прибирам началото на месеца за една седмица и си мислех да направя някои изследвания през това време,много ще съжалявам ако д-р Даскалов се окаже,че ще почива тогава.какво ще правя,незнам! Shocked

# 13
  • Мнения: 9 063
Момичета от Пловдив да питам как е тази новата клиника от към техника, условия?
На външен вид е страхотна Embarassed
Аз съм влизала само на първия етаж, както и в аптеката...

# 14
  • Мнения: 4 298
Като техника още от едно време е добра.
Имаха първия цветен ехограф в Пловдив. Ходила съм 2003 г при друг гинеколог там - д-р Калинов, и останах с много добри впечатления.
Като отидеш на регистратурата, сестра те води до кабинета на лекаря.

Общи условия

Активация на акаунт