За съкращенията във форума

  • 1 918
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Мили мами, гледам, че новите момичета се затрудняват с нашите съкращения. Какво ще кажете да си направим речник и всеки може да го обогатява. Пледирам да няма много обидни квалификации, да запазим добрия тон, като залагаме на иронично-саркастичната нишка! Hug
Моите предложения:
БНД - бащата на детето, използвам го когато бащата се държи като такъв и всичко е относително ОК
Генетичния матр`иал - когато съответния баща направи няколко броя изцепки и ми пълзи по ушите!
Донорът - изключително обидно и бясно определение за БНД!
ЕРД - едър рогат добитък - някои БНД минават в тази група поради изключително тъпо и неадекватно поведение.
The Second One - всяка следваща девойка, трупаща актив върху сексапила на БНД и потенциална потребителка на този форум
Опозицията - това са другите баба, дядо, лели и всякаква друга рода от страна на БНД.

Ето толкова от мен, давайте идеи или обяснявайте любими изрази и съкращения, за да сме в час всички пишещи/четящи тук Hug

# 1
Благодаря за разяснението. Виждам, че повечето се знаете и езика ви е разбираем. Ние по-новите не сме още в час, но пък сме любознателни. Очаквам да се срещаме във форума.  Hug

# 2
  • Мнения: 1 732
Морганче, бравос!   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 8 348
Апцолютно подкрепям инициативата.
Само предлагам Генетичния матр`иал да го посъкратим на ГНМ
Иначе моя Екс е ГНМ от ЕРД род.

# 4
  • Мнения: X
Моя е само ЕРД - минал е покрай БНД ма не се е задържал там. И като донор го ползвах всъщност на времето.  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 809
Много веселяшка тема GrinningНе мога да се сетя в момента за друго съкращение newsm78А иначе моят е 100%ДОНОР в комбинация с ЕРД.И какво се оказва,че съм била голяма бяла птица и съм ползвала ЕРД за донор ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 8 348
Съкращението е ГБП - голяма бяла птица
Аз тоже.

# 7
  • Мнения: 1 809
Съкращението е ГБП - голяма бяла птица
Аз тоже.
А браво,хич не се сетих за ГБП Joy Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 8 348
обаче кръстоската между ГБП и ЕРД ако не излезне МСД ще се изхвърляме от къщи

МСД - Много Свястно Дете

# 9
  • Мнения: 1 809
обаче кръстоската между ГБП и ЕРД ако не излезне МСД ще се изхвърляме от къщи

МСД - Много Свястно Дете
Ама направо ми прочете мисълта Simple SmileТочно се ззчудих какво ще е съкращението за детенце newsm78Но ти добре си го измизлила Wink
Ама добре,че е ГБП та да се получи МСД,че ако се разчита на ЕРД... ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 477
Сладурки-модераторки, имам молба, ако решите, че е добра идея да ковнете темата, та като пишем със съкращения, лесно да се намират какво значат.
И съответно като я допълваме, да можем лесно да намираме и ние самите кое какво значи Wink Wink Wink Wink

Общи условия

Активация на акаунт