Кога за първи път казахте ....

  • 2 748
  • 29
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 2 354
провокирана от тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198432.0 , ви питам
Кога за ПЪРВИ път казахте на мъжа си, че го обичате

# 1
  • Мнения: 25 447
Преди да се оженим, естествено!  Heart Eyes Hug Flutter
Що, минала ли съм се?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 152
Когато му е било времето за казване. Joy

# 3
  • Мнения: 223
мнооого отдавна..непомня,ама бяхме гаджета

# 4
  • Русе
  • Мнения: 2 354
е, то е ясно, че е било преди сватбата...
ама нещо специално няма ли, свързано с това....С какво той ви провокира за това...

# 5
  • Мнения: 223
Спомням си,че когато се роди малкия и на изоисването му подадох детето и муказах,че го обичам...това си беше отдавна..уф стана ми кофти

# 6
  • Мнения: 223
А при теб кога е било?

# 7
  • Мнения: 3 376
Ами в интерес на истината малко след като той ми призна.Един път след като...се гушкахме  Embarassed .... Heart Eyes

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и при мен беше доста отдавана....
много преди това той ми го беше казвал (не веднъж), че ме обича, но аз или се правех на приятно разсеяна, или измислях някое "остроумие" от рода на "не е вярно", "сигурен ли си...."
и един ден, даже  и аз не знам какво стана... гушнах го и казах "обичкам те" и той " Blush - мислех, че никога няма да дойде този момент"    Laughing

# 9
  • Варна
  • Мнения: 552
Първият път преди 12 г.,последния-днес сутринта.

# 10
  • Мнения: 1 212
Ами 1-2 седмици след като се запознахме и 2-3 дни след като бяха се заформили вече някакви отношения Mr. Green
И до сега нямам идея как ме изнуди да му го кажа, ама се почуствах по добре  Grinning

# 11
  • Мнения: 5 313
нямам спомен,отдавна беше.

# 12
  • Мнения: 574
Първият път преди 12 г.,последния-днес сутринта.
Браво! Hug
 Аз отдавна не съм му казвала, че го обичам Embarassed, но той си го знае. Първият път е било когата сме били гаджета още. За сметка на това той често ми го казва. Heart Eyes

# 13
  • Виена
  • Мнения: 725
Направо не мога да повярвам,че не мога да се сетя  Thinking.Но за последно пък му казах преди малко,като го изпращах на работа  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 474
И аз не си спомням кога съм казала за първи път.   Rolling Eyes Помня обаче той кога ми каза, че ме обича, а аз не му повярвах.  hahaha Но за последно му казах снощи като заспивах и след малко като си легна пак ще му кажа!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт