Облицовка със стенни панели МДФ

  • 3 587
  • 5
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Какво мислите за това да се облицоват стенни с МДФ панели - стенни.
Изглеждат добре, но ако имате опит с това го споделете.

# 1
  • Мнения: 3 251
Много е красиво, но никога не бих го направила у дома. Имам притеснения около междините и луфтовете които се получават между стена и плоскост. Все си мисля, че е идеален развъдник за хлебарки и други гадинки...

# 2
  • Мнения: 3 575
Я покажете снимки?

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Много е красиво, но никога не бих го направила у дома. Имам притеснения около междините и луфтовете които се получават между стена и плоскост. Все си мисля, че е идеален развъдник за хлебарки и други гадинки...
Нямам притеснения за това, защото ще го използвам на остъклена тераса, по-скоро ми е интересно някой слагал ли си е, как е? Доволен ли е?

# 4
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Само аз ли съм лудата да рискувам с този материал?
Еми започнах го, като го завърша ще ви го покажа в готов вид.
Странно защо в практикер толкова бързо свършва?

# 5
  • Мнения: 1 187
Запис за темата,пък дано някой който вече е с сложил покаже снимки и даде мнение..

В последната брошура на Практикер ги видях и страшно ми хареса идеята! Heart Eyes Започнахме ремонт,и съм в голяма чуденка какво да сложа на кривите вътрешни стени м/у етажите.Варианта шпакловка и латекс остава разбира се,но исках нещо по-различно.
Мъжа ми предлага минерална мазилка/от по-финната естествено/но на мен не ми харесва,стои ми грубо някак си..  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт