Мнение за пералня LG

  • 11 219
  • 9
  •   1
Отговори
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Здравейте. Бихте ли споделили мнения за тази пералня?

Харесах си този модел и ще ми бъде интересно да чуя отзиви за нея.
Благодаря.

# 1
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Уфффф, нещо не ми се вижда картинката.
Ето линк:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09014522

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
LG са бившата фирма Goldstar
Тц  Naughty недей .

# 3
  • Мнения: 1 669
Ако търсиш пералня с по-висок клас, насочи се към Аристон или Електролукс, но ако ти е необходима малко по-евтина пералня, а да върши работа купи си Беко... Не се стряскай, че е произведена в Турция, прави се по английска поръчка и обслужва техните изисквания...

# 4
  • Мнения: 447
LG не е добра в производството на перални.За тази цена можеш да си вземеш нещо много по добро.Примерно  Уърпул -6 чувство/произход Словакия/ или  Фагор/произход Испания/. Hug
Успех в избора  Peace

# 5
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Интересното е, че в няколкото магазина, където гледахме, като питахме коя е най-добрата и коя ще ни препоръчат ни посочваха тази. Та за това питам, наистина ли е добра?

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Кам, какво значи: "Коя е най-добрата?"  Rolling Eyes

И в кои м-ни питахте?

# 7
  • Мнения: 253
Aз пък съм на мнение че LG са добра марка. Цялата ми кухня е с техни продукти и съм много доволна. За пералнята имам подобна, само че е с капацитет 7кг и мога само добри неща да кажа.
За мен е важно дом уреди да са функционални, издържливи, да идват с добра гаранция, а къде са произведени не е чак толкова важно, защото почти всички фирми внасят от далечния изток или части или готови сглобени неща, че труда е по евтин, а печалбата им по голяма.
Успех в решението!

Забравих да кажа че моя приятелка има също LG пералня и от 5 години пере по мин.9 пъти в седмицата  и е много доволна и без проблем.

# 8
аз имам LG. много недоволна съм. Развали се, платих 260 лв за програматор- защото на им били мноооого скъпи частите. и след смяната не пере добре вече. не знам какво да правя. мисля да я ползвам още малко- поне да си изкара тези 260 лв:)) и после ....друга.

# 9
  • ГО
  • Мнения: 3 955
аз имам LG. много недоволна съм. Развали се, платих 260 лв за програматор- защото на им били мноооого скъпи частите. и след смяната не пере добре вече. не знам какво да правя. мисля да я ползвам още малко- поне да си изкара тези 260 лв:)) и после ....друга.
Жалко, много гадно.

Общи условия

Активация на акаунт