Да похваля Casa Domingo

  • 2 282
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 748
Taзи седмица се прибрахме от Синеморец. Горещо препоръчвам хотела! Чисто и приятно,  добра кухня, спокойна атмосфера, 2 басейна-за деца и възрастни. Персоналът беше много любезен. Все повече започва да ми харесва почивката на море през юни! Няма ги блъсканиците и шума в разгара на сезона. Поздрави на всички, които очакват с нетърпение летните си почивки!

# 1
  • Мнения: 836
Това ми е любимо място.  Peace
Но, не е много подходящо за семейства с щъкащи малки деца, заради чудния басейн по средата на комплекса.

# 2
  • Мнения: 1 299
Ха, и аз се целя в Синеморец - благодаря за предложението  Peace

Casa Domingo

Аз пък мисля, че септември също е чудесно време. Миналото лято бях август на почивка и после отидох и септември. 100 пъти по-добре е през септември- по=спокойно и с достатъчно слънце. Юни още не съм била, трябва да пробвам

# 3
  • Мнения: 5 228
Как стои въпросът с храненето там? Предполагам, че има ресторант. Там има ли възможност за закуска и т.н.?

# 4
  • Мнения: 836
Как стои въпросът с храненето там? Предполагам, че има ресторант. Там има ли възможност за закуска и т.н.?
Имат ресторант, кухнята е префектна!
Там закусвахме, обядвахме и вечеряхме. А какво барбекю имааат...

# 5
  • Мнения: 2 386
Как стои въпросът с храненето там? Предполагам, че има ресторант. Там има ли възможност за закуска и т.н.?

Ако не ви хареса храната - в центъра на Синеморец е  'Синеморска среща' - страхотно ресторантче с много вкусна риба  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 102
моми4ета,а близо ли е до плажа?Струва ми се дале4ко...

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
моми4ета,а близо ли е до плажа?Струва ми се дале4ко...

5 минутки пеша...

# 8
  • Мнения: 588
И ние бяхме там преди две години, бях бременна в 7 месец, много чисто и готино хотелче, ама много пусто в тоя Синеморец, то все едно си накрая на света...
Но ако това целиш - да няма никой - супер!

Ние ходихме от 15 до 25 Юни там, имаше доста малко хора и общо 3 кръчми, все добри де, не мога да си кривя душата.
А природата там е божествена...морето синьо, ама синьо, абе чудесия.
И все пак предпочитам по - оживени места, тази година запазих две стаи в Приморско от 20 Юни.

Общи условия

Активация на акаунт