Клуб на справедливо ревнивите!

  • 3 019
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Аз съм ревнива. Признавам си. Търся си съмишленици.
Бивши, колеги, непознати,  "приятели" от другия пол - нямало нищо нередно да си пообщуваш с тях редовно, на кафенце да идеш няколко пъти, даже на кино може.   #2gunfire #2gunfire #2gunfire Иначе много обичат половинките си. Как ме е яд на такива хора!
Давайте вие...

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 09:14 от Sissi_82

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Няма нужда да стреляш!
Как така няма да ходя по кафета с познати и приятели. Какво, да ги зарежа, щото моя възлюбен много ме ревнувал!
Как ли пък не! И какво от това като седнем на кафенце да си побъбрим?
Ако постоянно мислиш, че половинката може ЕЙ СЕГА да ти изневери, значи имаш проблем!

# 2
  • Мнения: 2 336
Не става въпрос за изневяра. Но не толерирам възможността мъжът ми да засвидетелства внимание на друга жена.

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 376
Не съм ревнива.
Ревноста е признак на ниско самочувствие и недоверие към другия, поне за мен.
Мен са ме ревнували от всеки поглед, жест, закъснение от работа с 5 мин - това е АД!
Който иска да изневери, ще го направи и никой няма да разбере.
Ревността убива любовта и парадокса е , че напуснах ревнивеца, защото се влюбих в друг и дори му изневерих!

# 4
  • Мнения: 589
Аууу,недейте,момичета... ShockedРевността е най-отвратителното нещо в една връзка!!!Бивш мой приятел беше толкова ревнив,че ми се сърдеше по цели седмици защо съм си отрязала косата толкова много-щото любовника/другия/ ми така искал ли ...Rolling Eyes Веднъж бяхме тръгнали на кафе,водим се за ръчичка,кимвам аз на някакъв познат за здрасти-леле,като се почна:кой беше тоя,откъде го познаваш,среща ли имахте...Абе...
  Нито ревнувам,нито ме ревнуват-не си даваме поводи със сегашния ми мъж

# 5
  • Мнения: 423
Аз съм ревнива. Признавам си. Търся си съмишленици.
Бивши, колеги, непознати,  "приятели" от другия пол - нямало нищо нередно да си пообщуваш с тях редовно, на кафенце да идеш няколко пъти, даже на кино може.   #2gunfire #2gunfire #2gunfire Иначе много обичат половинките си. Как ме е яд на такива хора!
Давайте вие...
И аз съм като теб!!! Много се натоварваме нас самите,а и половинките, но най-вече нас! Но какво да направя, такава съм си!

# 6
  • Мнения: 2 336
Айде сега - не става въпрос за болната ревност.
Погрешен поглед или жест преглъщам.
Ревността ми е против връзка с чужда особа, било тя виртуална или реална. Вече често срещани стават темите във форума - как половинките комуникират усилено с бивши - разясняват интимни подробности от бита и интимния живот или пък непознати, или колежки, или просто някои "приятели". Мен това ме дразни. Не го намирам за правилно.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 823
Айде сега - не става въпрос за болната ревност.
Погрешен поглед или жест преглъщам.
Ревността ми е против връзка с чужда особа, било тя виртуална или реална. Вече често срещани стават темите във форума - как половинките комуникират усилено с бивши - разясняват интимни подробности от бита и интимния живот или пък непознати, или колежки, или просто някои "приятели". Мен това ме дразни. Не го намирам за правилно.



Абсолютно те подкрепям.Всички тези неща,които си изброила би трябвало да се споделят единствено и само с половинката.Дори ще ме е яд,ако сподели нещо наше си на майка си или баща си.

# 8
  • Мнения: 5 313
не съм,то ми стига 4е имам до мен един ревнивец.

# 9
  • Мнения: 3 423
Оня ден мъжът ми имаше рожден ден.
Поднася ми пред носа някаква картичка
от две девойки. Ах, ти си супер! Ние си
падаме страшно по теб. Това пишеше на
гърба на картичката. Много очакваше да
направя скандал. Пък аз си умрях си от смях.
Това обаче не значи, че не дебна за издънки.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не съм особено ревнива, отбивам се да кажа, че прочетох заглавието като Клуб на кренвиршите!  Crazy

# 11
  • Мнения: 473
Ревността е лош съветник. Но за нещата, които си писала си абсолютно права. Нямам нищо против да общува с колеги, приятели и други, но когато има нещо нередно нашата женска интуиция го надушва страшно бързо... Така че ако има нещо вътрешния глас подсказва, че нещо не е наред. Аз давам свобода на мъжа си, но досега, да чукна на дърво, не е имало съмнения никакви.

# 12
Ревнива съм, много съм ревнива...но правя всичко възможно да се "излекувам" - няма смисъл - той реши ли да го направи, ще го направи. Проблемът ми е, че не понасям да обръща вниманието си към друга жена, независимо коя е. Дано се справя  Flutter

# 13
  • София
  • Мнения: 4 129
И аз се присъединявам. Признавам си, че съм ревнива, но само когато ми дадат повод за ревност.
Нямам нищо против да излиза с колеги, да закъснява и да се прибира към 24, да се занимава с приятелите си. Нямам против да помага на някоя жена ако тя има нужда.
Обаче имам против да си урежда срещи с колежка, за да си поговорят. Тя да му се обади в  1 през нощта или той да...
Мъжът ми заяви, че според него завиждам на другата жена и затова ревнувам от нея.
Аз никога не съм я виждала. За какво да й завиждам?

# 14
  • Мнения: 2 673

Нямам нищо против да излиза с колеги, да закъснява и да се прибира към 24
Обаче имам против да си урежда срещи с колежка, за да си поговорят. Тя да му се обади в  1 през нощта или той да...



ма как така в 1 часа през нощта newsm78аз ли нещо не съм за този свят, света ли се е променил...

Общи условия

Активация на акаунт