моля, отговорете ми как мислите...

  • 3 671
  • 61
  •   1
Отговори
Здравейте!

Много спешно се нуждая от отговор....цикълът ми дойде миналия месец на 11,като обикновено ми е на 30дни и сравнително точен. На 26 май приятелят ми свърши в мен, но не съм лежала дълго време след това и да чакам...както разказват повечето момичета, че правят. Днес имам 3 вече 3 дни закъснение, а знам че все още е много рано. Не съм правила тест,защото не знам дали ще е верен. Изчетох всичко за тестовете и всички казват различни неща - на някои е показал, на някои дори след 10 дни закъснение не е показал бременност...И освен това това е първият месец, в който решихме че ще си правим бебче при положение че няколко години сме се пазили и не съм сигурна че може да стане от раз. А дали има някакво значение, че последният месец цикълът ми беше само 3 дни при положение че обикновено ми е 5-6, за овулацията имам предвид?! Иначе с калкулатора в сайта изчислих че точно на 25-26 трябва да съм била в овулация....но пък само от един път?

# 1
  • Мнения: 225
И от един път може, стига да уцелиш момента.
Колкото до овулацията, остави калкулаторите из нета. Това е само информативно и то при
абсолютно точен цикъл. Предполагам знаеш как се изчислява овулацията, погледни закованите теми.
А тест можеш да направиш преспокойно - имаш 3 дни закъснение, ако е отрицателен, повтори го след 2-3 дни отново, ако пак е отрицателен, отиди на лекар. Други алтернативи няма.
Все пак ти пожелавам да е това, което искаш  bouquet

# 2
  • Мнения: 9
Няма как да гадаем - трябва да направиш тест.
Имай предвид, че е често срещано явление след започване на бебеправене цикъла да измени продължителността си!
Направи тест. Пожелавам ти да е това което искаш!

# 3
  • Мнения: 780
ще се въздържа от коментар..... за сега
пожелавам ти да е това което искаш иии освен темите за тестовете прочети и малко от библиотеката

направи тест.

# 4
  • Мнения: 728
Ох, аз пък в една друга тема се пъна да доказвам, че сексуалната ни култура е висока......ама това е друга тема наистина  ooooh!

Направи си тест за бременност, при редовен цикъл и тридневно закъснение има голяма вероятност да покаже вярно.

# 5
  • София
  • Мнения: 125
Разбира се, че може от един път. Е, вероятността сигурно не е голяма по-принцип. И аз четох някъде из форума, че е към 30 %, но в крайна сметка си е въпрос на късмет. За снаха ми знам, че е станало от първия месец, така че горе главата  Peace.
А за овулацията хич не съм експерт, тепърва се запознавам и аз с начините на уцелването й, дано някой по-вещ се включи.
Стискам палци за  EFP

# 6
Да, това е ясно че най-добре е да направя все пак тест....иначе имам болки в яйчниците точно като при ПМС, но нищо друго....никакво напрежение в гърдите....а и ходя много често до тоалетна, но това предполагам е защото пия много вода тези дни....в момента съм в Халкидики на почивка и тук никъде няма аптека....щетрябва да изчакам до петък за тест от Солун.
Просто ми е много притеснено, а незнам къде другаде мога да получа повече информация освен тук....съжалявам, ако въпросът ми е глупав, но не искам да се разочаровам....а иначе чета от много отдавна почти всичко в сайта
Дали някоя знае за бременност без много симптоми....

# 7
  • Мнения: 1 792
И КАК ТОЧНО ДА ТИ ПОМОГНЕМ Thinking newsm78
ДА ИДА ДА ПРЕПИКАМ ЕДИН ТЕСТ ЗАРАДИ ТЕБ Laughing
АЙДЕ УСПЕХ.ЧЕЛА СИ АМА ИМА ОЩЕ ДА ПОЧЕТЕШ,МА ПЪРВО ПРЕПИКАЙ ЕДИН ТЕСТ.УСПЕХ

# 8
  • Мнения: 728
Успокой се, петък е вдругиден все пак  Wink, за два дена нищо няма да се промени.
Хайде после да се похвалиш!

# 9
Да, Bella....така ще направя...мерси все пак за подкрепата.....имах нужда да попитам...мисля че все пак това е правилното място....ще пиша пак
А на mushmorok - аз по принцип не съм кученце,за да препикавам каквото и да било....може да пробваш да говориш малко по-нормално....ако можеш естествено

# 10
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Определено е възможно да си бременна. При мен стана от първия път и то на майтап. Бях се хванала на бас с приятеля ми сега съпруг, че колкото и да ме пази ще има бебе, а той спореше че това няма да стане. Още на първия месец спечелих баса. Така че успех и дано се похвалиш с хубави новини.

# 11
  • Мнения: 155
Прайш кво праиш, едно да знайш- С МУШМУРОКИ да не си играйш....
Врачки тука няма, само теста може да ти покаже какво става УСПЕХ!
И само да ти кажа, че МУШИ много може, ама се иска някой да се позаинтересува, така че ако нямаш какво да правиш докато си чакаш, хвърли едно око на седмичната тема, па и на някои по-стари...
Така за повечето потребители ще имаш по-ясна представа...
И като си видиш поста, ще разбереш как същност звучиш...
До тогава живи и здрави и дано си бременна!

# 12
  • Мнения: 2 423
яяяяяяяяяяяя тя муши била страшна като я гледам къв е сладер не вервам  бе Mr. Green Party Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 309
Добър ден...често Ви чета,но не се осмелявам да си задам вАпроса,незнам как да формулирам темата.Изчетох всичко в Библиотеката и не само,ходих и в кварталната...там също не намерих отговор - дали този месец ще забременея.Моля,ако има начин да разбера пишете ми,ще чакам.
Извинявам се,че се намесвам в темата на Гостенката,но вярвам няма да се разсърди Mr. Green

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Виж какво, Гост55, разбирам вълнението ти. Не разбирам, обаче, защо се нахвърляш на Муши Thinking След като четеш отдавна и всичко, би трябвало да си наясно, че "препишкването на тест" е част от жаргона тук, а не подигравка. Също така би трябвало да си прочела, че за забременяване е нужен точно един път секс, ама в най-подходящия момент. Продължавам - ако си чела, значи би трябвало да знаеш, че има жени, забременели от един полов контакт, има такива, които пробват месеци и не дай Боже години точно по време на ову и не забременяват; че три дни закъснение може да означават бременност, но може и да означават по-късна овулация за съответния цикъл. И последно по ред, но не по значение - че никой тук не може да ти каже дали си бременна или не, защото не сме ясновидки и всички ние сме минали цикли и цикли със симптоми на бременност, плод на нашето внушение, а някои действително се оказаха бременни без помен от симптоми за това. Желая ти успех и стискам палци, но искрено те моля, следващия път, когато решиш да споделиш колко си изчела, наистина се постарай да прочетеш поне част от него!

Общи условия

Активация на акаунт