Препоръчайте ми най-якото кенгуру

  • 12 258
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Обещала съм да купя за бъдещото си племенниче кенгуру.
Мисля, че е много важно да е готино и здраво - ние имахме чудесно, но беше купувано в Англия и ни беше дадено назаем. Еди-какво си Адвенчър, много стабилно, с гръбче, което се махаше, черно на цвят и ставаше с всякакви дрехи.
Искам нещо подобно, но да може да се купи тук.

Бъдещата майка едва ли ще носи слинг, така че този вариант отпада.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Чико имат мноого добри модели!

# 2
  • Мнения: 133
Baby Bjorn sas sigurnost!!!!

# 3
  • Мнения: 6 029
на чико.
и гледай да става и за легнало бебе

# 4
# 5
  • Мнения: 1 701
Бебе конфорт!  Peace

# 6
  • Мнения: 865
на чико.
и гледай да става и за легнало бебе
нашето е такова.не съм ползвала легналото положение,но вече няколко пъти ходим да пазаруваме с него.Дари вече е много тежка и малко се озорвам Shocked,но пусти мерак аз дая нося Hug

# 7
  • Мнения: 5 877
А може ли да се сваля горната част? Има ли откъде да гледа, ако го обърнеш с лицето навън?

# 8
  • Мнения: 865
А може ли да се сваля горната част? Има ли откъде да гледа, ако го обърнеш с лицето навън?
точно такова е и моето Peaceна кутията е показано всичко.да,може да гледа напред,като се подгъне.иначе "покривът" е с цип

# 9
  • Мнения: 6 029
на чико.
и гледай да става и за легнало бебе
нашето е такова.не съм ползвала легналото положение,но вече няколко пъти ходим да пазаруваме с него.Дари вече е много тежка и малко се озорвам Shocked,но пусти мерак аз дая нося Hug

аз днес ползвах легналото положение:)

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
Имам Chicco - Soft & Safe, много съм доволна! Има твърда подложка за гърба, и го ползвам от 2 - седмична възраст, че досега чат-пат, на къси разстояния. До 9 кг е, но, както се сещаш, вече идва тежичко.

# 11
  • Мнения: 3 268
Моето е Бенетон.Много комфортно и удобно.

# 12
  • София
  • Мнения: 688
Baby Bjorn е мерцедеса на кенгурата  Laughing

# 13
  • Мнения: 911
Има ли откъде да гледа, ако го обърнеш с лицето навън?
Бебетата не бива да се носят с лицето напред zаради гръбчето. Иначе и аz съм zа Бейби Бьорн, щом не иска слинг.
Малко офф топик, но с една приятелка родихме zаедно, аz карах на слинг, тя на бейби бьорн. Сега чака второ и ме помоли да и услужа слинга Wink

# 14
  • Мнения: 4 111
Слинга ли.... Как не видях 1 майка по улицата със слинг? Ама нито една! Никъде!
Не мой ме накара да тръгна с тоя парцал и бебето ми свито и прегърбено в него. Кенгуруто си е кенгуру, чико си е чико.

Общи условия

Активация на акаунт