Дразни ме... и още как

  • 2 255
  • 40
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Сещате ли се за онази реклама "Дав" помоли истинските жени..."?
Ами ние, които не ползваме "Дав", като какви ще да дойдем, а smile3515
Истинска жена съм, защото такава съм се родила, а не защото ползвам "Дав", "Always", возя се на "Дачия логан" или "Тойота",  пия "Якобс монарх" и тегля кредит от Пощенска банка. smile3512
Айде стига с тъпите реклами и евтиният рекламен популизъм Crossing Arms
Само се питам, какъв ли пък е истинският мъж, че да се ориентирам дали съм нацелила правилно?!
Аа, да  - сетих се - пие "Каменица" - само ако знае защо. Иначе го удря на "Астика", като междувременно си хапва "Тандем" за мезе и задължително ползва "Малиция", а ако го е ударил съвсем на закъсация и няма адър уей, се къпе със "Стрейт", за да пести водата. И, за да е сигурен, че ще бъде истинска звезда и че всички ще видят това, се облича само с UB Jeans.
У вас как е - истински ли сте или едва целите пътя на истинското, за да не паднете в канавката?

# 1
  • Мнения: 1 072
- Не ползваш ли вече Малиция??? Какъв мъж си ти тогава???

Малко да скапем настроението и на мъжете.......  Mr. Green 

Опс, ти това с Малицията си го написала.  Embarassed 
Е, винаги можем да поговорим за рекламната кампания на Спрайт!

# 2
  • Мнения: 6 991
Добре че нямам телевизор...Не се вживявайте толкова... Crazy

# 3
  • Мнения: 68
Копирам си мнението от  темата "Най-тъпите реклами". Ето тази ме дразни..... и още как!  Mr. Green

Значи, рекламата е взаимствана от "Сексът и градът", а мацката влиза в ролята на Кари. Рекламира се картата на ПИБ- "Даунерс клуб- фърст лейди"..  Лошо няма, но как да ме накарат да поискам такава карта като:
- Кари отива в магазин за обувки и там, о, боже, момче-продавач на обувки, което я гледа срамежливо и влюбено, докато й нахлузва обущето. Погледа на горкия младеж е меко казано стресирано-възхитителен, чак му идва на човек да му даде лигавник...   Rolling Eyes
- в следващата сцена Кари и младежа са на вечеря в скъп и баровски ресторант, и "по погледа му личи, че аз съм тази, която трябва да плати..... но няма лошо, защото това ще ме накара да се чувствам чудесно"- ще ме накара да се чувствам използвана, какво му е чудесното да плащаш вечери на разни мухльовци, па било и с карта "фърст лейди"??!!  Twisted Evil
- накрая отиват у тях и правят секс, лошо няма, но "аз наистина се оказах неговата първа дама"    Shocked ooooh!

И кво излиза от цялата реклама-  ако си "първа дама" се сваляш с разни продавачи по магазините, плащаш им вечерята на смотльовците и накрая се оказват девствени! 
Ми не, мерси, отказвам в такъв случай  заветната карта. Имам съвсем други разбирания за това как мога да се чувствам важна и специална и плащането на сметките на разни мъже не се включва в картинката !  Peace

# 4
  • Мнения: 7 837
Спестявам си нервните изблици с превключване на някой друг канал. Доброволно с реклами не се облъчвам.

# 5
  • Мнения: 5 539

У вас как е - истински ли сте или едва целите пътя на истинското, за да не паднете в канавката?

Старая се, но трудно ми се отдава. Облъчването е много силно и трудно преодолимо.
Но поне осъзнавам какво значи да си истински, а много хора и това не могат.

# 6
  • Мнения: 1 299
Стига бе, що се ядосвате от глупости. Следващият път се усмихни на рекламата и това е! Аз сега да се депресирам ли, че не съм леля Мария и нищо не разбирам от Бонукс  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 789
И аз като Кейси ще кажа-смени си канала! Там пък ще има:"Антонио, защо не ме обичаш вече?"  Twisted Evil

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Може би не си следила други кампании на ДАФ и затова те дразни Истинската жена. Едва ли това е била целта им. Преди време имаха много сладка реклрамна кампания за крем срещу целолит. Кампанията им беше с истински закръглени момичета снимани преди и след, а не от перфектни манекени- затова говорят за Истинската жена Wink

# 9
  • Мнения: 3 423
Обичам да ходя на кино заради
половинчасовите реклами преди
филма. Много по-смели са от тези
по телевизията. Обяснимо. Не ме
дразни почти никоя реклама. Мисля
си дори какви хора стоят в дъното
на рекламите. Понякога съм готова
да се хвана на бас заради стила. Мда.

# 10
  • Мнения: 278
Баба ми се оплака вчера, как може по време на сериала й, четири пъти да пускат реклами и то едни и същи. Била ги научила вече наизуст.  Mr. Green
Гледането на реклами е загуба на време. Гледам само рекламна пауза.

# 11
  • Мнения: 5 877
Лиске,
да чуя залозите.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хаха, Лиске, и аз за една-две реклами по ТВ съм почти сигурна, че са дело на бившия ми шеф. Толкова в негов стил са!  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 2 437
Ето затова от малка, та до ден днешен обичам да гледам рекламите по немските телевизии  Laughing

Рекламите целят потребителя, т.е. масата, т.е. отразява масовия интелект. Или имат хората за тъпи, или ги подценяват...не знам.

И мен ме дразнят. Превключвам канала, докато отминат. Има само няколко реклами, които ми харесват
Като се замисля са БГ дело Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 835
Като започнат рекламите, автоматично изключвам, и изобщо не ги слушам. Лошото е, че дъщеря ми ги слуша и не знам как да й обясня, че това са пълни глупости. Преди време, ме беше подлудила да купувам някакво надуваемо легло, да сме си слагали гостите да спят на него. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт