Къде за уикенда с малко бебе?

  • 554
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 320
Иска ми се да отидем за един уикенд някъде на хубаво място - хотел или луксозни вилички - да лежим, да се разхождаме и да ядем Simple Smile. Бебка, обаче, е много малка /на три месеца/, та трябва да не е много далеч от София. Задължително трябва да има микровълнова печка или поне печка, за да мога да грея вода за АМ и да изварявам шишета Simple Smile. Мислех си за къщичките към комплекс Катарино. А какво бихте ми препоръчали вие?

# 1
  • Мнения: 223
Защо не провериш в Гугъла за Говедарци,чист въздух приятни малки семейни хотелчета..незнам там мисля,че ще откриеш каквото ти трябва

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Евъргрийн палас на Рибарица или пък Копривщица. И двете места ще се подходящи мисля. Може и Велинград, но за 2 дни май не си струва пътя. Макар че ние за по 2 дни до морето ходим, де Wink

# 3
  • Мнения: 223
а защо не се качите на Витоша?Велинград наистина е много красив град,вече зависи какви са точните Ви предпочитания

# 4
  • София
  • Мнения: 10 825
Забравих да добавя: Колкото по-малко е бебето, толкова по-лесно ще пътувате. То ще спи през целия път. Нещо което за съжаление не се случва при по-големите деца Crazy

Общи условия

Активация на акаунт