Пералнята "ходи"

  • 7 774
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 332
Появи се следния проблем  ooooh!
Купихме си пералня Кенди, сложихме я в мокрото помещение върху теракота, пуснах я - пере си нормално, НО като стигна до центрофугата (мах 1000  оборота) и започна да се движи, което можеше да ми направи голяма беля, ако не си бях в къщи  Close При следващото пране намалих оборотите на 800 и пак мърда, но по-малко.
Моля, ако някой е имал такъв проблем и го  решил да го сподели  Praynig

# 1
  • Мнения: 742
значи не е нивелирана. Моята правеше така. Взимаш един нивел и подпирате крачетта тка, че да не е некриво. Освен това сигурно не слагаш достатъчно пране. Ако я пускаш с непълен капацитет и не е нивелирана- "ходи"  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
И аз те съветвам да я нивелираш  Peace

# 3
  • Мнения: 332
Там е въпросът, че е нивелирана  Thinking

# 4
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Когато на моята се развалиха някакви лагери, така си "ходеше". Накрая даже обикаляше цялото помещение.

# 5
  • Мнения: 22 343
Щом е нивелирана както казваш ти, тогава теракота ти е съвсем гладък и крачетата без проблем се плъзгат по него.
Подложи нещо отдолу, примерно парче кече или нещо подобно. И ще спре да се разхожда.

# 6
  • Мнения: 332
Когато на моята се развалиха някакви лагери, така си "ходеше". Накрая даже обикаляше цялото помещение.
о само това не, ама тя е съвсем нова  smile3514

Щом е нивелирана както казваш ти, тогава теракота ти е съвсем гладък и крачетата без проблем се плъзгат по него.
Подложи нещо отдолу, примерно парче кече или нещо подобно. И ще спре да се разхожда.
не е гладък, но и аз си мисля, че трябва да се сложи някаква подложка

# 7
  • Мнения: 3 153
Погледнете дали сте махнали всички предпазни пръчки, гуми и т.н., които са сложени да предпазват барабана и мотора при транспорта. Най-добре вижте в книжката какво и от къде трябва да се махне.
Нашата същия номер ни скрои, като я сложихме и то защото брат ми и мъж ми "нямали наужда да четат инструкцията"......та походи пералнята, докато аз не прочетох какво трябва да се махне.

# 8
махнете блокиращите болтове от транспортирането те са отзад....на книжката трябва да е показано ...не е развалена не се шашкай...... Peace

# 9
  • Мнения: 6 167
значи не е нивелирана. Моята правеше така. Взимаш един нивел ....

ми значи викаш някой от сервиза на Канди да дойде да ти я нивелира.
обикновено, хората като си купуват перални, за да им важи гаранцията идват да им я нивелират спецовете от компанията.не мога да разбера защо тази тема е пълна със съвети ' направи си сам' , при положение, че има хора, които това работят.  Laughing
да не говорим, че ако стане някоя беля могат спокойно да откажат валидност на гаранцията.

Общи условия

Активация на акаунт