Мами от Шумен?

  • 2 813
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Ако има шуменски Мами, моля Ви, кажете при кой гинеколог сте след раждането. Сега ме следи една лекарка, но след като родя искам да се ориентирам при някой добър лекар, който да ме следи оттук нататък (не мисля да раждам повече). Става въпрос за профилактични прегледи и лечение (дано не се налага последното де).

# 1
  • Мнения: 2 609
Здравей!
Аз ходя при Великова или при Койнова(но при нея е малко трудно с часовете).Ако искаш мога да ти дам координати Wink
Ти при кого си сега?

# 2
  • Франция
  • Мнения: 152
Здравей и от мен!
Аз съм от Шумен, но от доста време живея в Испания.
Преди 5 години имах голям проблем, но след невероятната намеса на д-р Даниел Димов, сега съм много добре.
Препоръ4вам ти го!

# 3
  • Мнения: 854
И аз ходя при Великова - и преди и по време на бременността, смятам и занапред да си я посещавам. Много успокояващо ми действа винаги.

# 4
  • София
  • Мнения: 884
Здравейте,
Аз ходех при д-р Койнова и сигурно след бременността ще продължа да ходя при нея. Сега бременността ми следи д-р Маринова - тя е много мила, внимателна и отзивчива, може и да не се разделя с нея след раждането.

# 5
  • Мнения: 507
И аз препоръчвам д-р Маринова!

# 6
  • Мнения: 381
Здравейте, мами от Шумен! Simple Smile
И аз съм една от вас  bowuu Сега се регистрирам и смятам че ще съм редовна тук  Wink
Поздрави на всички!   Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 903
Здравейте мами от Шумен,
Ох, и аз се чудя при кого да ходя. Бременността ми следи д-р Йорданов и бях много доволна от него. Той с навременната си намеса спаси живота на бебките ми. Обаче при него има много хора винаги и аз с две деца нямам време да кисна в поликлиниката. Мисля при Георгиев май, че в частната е с часове и става бързо. Какво мислите за него?

# 8
  • Мнения: 381
И аз по време на бременоста си бях при Йорданов но сега съм при Даниел Димов.Горещо ти го препоръчвом.Толкова внимателен абе най-добрия.

# 9
  • Мнения: 903
Да бе, веднъж ходих при него за болничен, защото Йорданов нямаше комисия и наистина ме грабна. Замислям се и за него. Ще го пробвам Simple Smile

# 10
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Абсолютно с две ръце за доктор Димов. Великова също, и Йорданов е много добър. При Георгиев - по-добре недейте.

# 11
  • Мнения: 2 381
Познавам се с д-р Даниел Димов от няколко години.Той е внимателен и според мен е мноооогооо добър специалист! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт