Мнението Ви за д-р Мерджанов от Пловдив

  • 6 518
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,мили бъдещи и настоящи мами.  bouquet
Имам нужда от вашето мнение и съвети.Бременна съм в 8 г.с. и трябва да си избера лекар,който работи със ЗК. Личната ми лекарка ми даде направление за д-р Мерджанов.По нейните думи бил много внимателен и добър гинеколог,както и имал добра апаратура.Та моя въпрос към вас -момичетата от Пловдив е дали имате някакви лични впечатления от въпросния гинеколог.Благодаря Ви предварително. Hug

Ако има някъде подобна тема,моля за извенение.

# 1
  • Мнения: 1 251
Пробва ли да пуснеш в търсачката неговото име. Все ще излезне нещо полезно като информация.А и май темата не е за тук и ще ти я преместят скоро.Ако имаш време прочети и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.420. Успех!

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 12:37 от ORHIDEA

# 2
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
здравей.др мерджанов ме наблюдаваше по време на бременноста.изключително учтив и човечен.много мило се държеше през цялото време и ме успокояваше тъй като се притеснявах, че съм качила малко килограми.единствената забележка към него е, че  впоследствие разбрах, че не ми е пуснал две изследвания.апаратурата също е на ниво.определено ти го препоръчвам.леко бременеене  bouquet

# 3
  • Мнения: 306
Страхотен специалист!!!!!!Възхитена съм от него и сестрата!!!!!Позна ми пола в 13г.с.!!!!Всеки месец ме гледаше на видеозон,показва всичко и ти обяснява /това са пръстите,хайде да ги изброим, а това са ноктите и т.н./Много е готин има чувство за хумор!
Пуска всички изследвания - резултатите ги научаваш по телефона
Запиши си час за преглед 3-4дена преди желаната от теб дата,защото при него е фул!!!!Телефона е 60-54-14 и 0887/44 73 84
Ако имаш други въпроси питай!!!!!

# 4
  • Мнения: 417
И аз съм много доволна от него,внимателен  е,много забавен и апаратурата му е на ниво.Хич не му мисли повече Peace

# 5
  • Мнения: 5
Благодаря Ви момичета за бързите отговори. Hug
Още днес ще му се обадя за да си запиша час.

# 6
  • Мнения: 37
Много съм доволна от него.Много е внимателен.Пуска ти всички изследвания и ти обяснява всичко.При него бях през първата си бременност и сега пак съм при него.Леко бременеене ти пожелавам.                             

Общи условия

Активация на акаунт