Болки в корема!

  • 642
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета, родих преди 7 дена и от два дни имам силни болки сутрин в корема! Той почти ми се прибра, но тези остри режешти болки ме плашат много! Дали е от свиването на матката или трябва да потърся незабавно помощ?

# 1
  • Мнения: 2 258
Спокойно...Според мен матката контрахира и затова се получава това...Особено ако кърмиш болките стават още по-остри тъй като спомага за по-бързото прибиране на матката...Мисля,че няма за какво да се притесняваш:)

# 2
  • Мнения: 7 430
Здравей адашке - и аз бях така, особено като започвах да кърмя...няма смисъл да се притесняваш ще отмине бързо Wink

# 3
  • Мнения: 1 320
Ако са нетърпиме / а те понякога са/ пий един спазмалгон или аналгин. Убиват болката Simple Smile  , но засилват кръвозагубата  Sad .Ти избираш. Да 2-3 седмици ще минат.

# 4
  • Мнения: 1 021
Първо честито бебче!
Мисля, че няма нищо страшно, когато аз родих и при мен беше същото, особено когато кърмех! Но за по-голяма сигурност, защо не се обадиш на гинеколога си?

# 5
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Цитат на: SAYONARA
Спокойно...Според мен матката контрахира и затова се получава това...Особено ако кърмиш болките стават още по-остри тъй като спомага за по-бързото прибиране на матката...Мисля,че няма за какво да се притесняваш:)

Съгласна съм със SAYONARA. Това е напълно нормално!

Общи условия

Активация на акаунт