Кой иска да се промени???

  • 1 586
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 619
 Може би защото съм прилично надебеляла и още по-прилично променена на взгляд,
 ама ми се прищя да се променя. Визуално, но без външна намеса /разбирай хирургически интервенции.../
 Не ще да е от възрастта, а може би да!?!?!?! Rolling Eyes
Моментна слабост ли е?!?!
Време за промяна ли е?!?!?
Имате ли такива мераци?!?!
 Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking

# 1
  • Мнения: 3 423
Аз съм дебела, ти си тъпа.
Аз ще отслабна, ти какво ще направиш?
Иска ли някой да си нагъне пипето?

# 2
  • Мнения: 15 619
Аз съм дебела, ти си тъпа.
Аз ще отслабна, ти какво ще направиш?
Иска ли някой да си нагъне пипето?

Thinking
Предлагаш ми метод може би?!? За пипето, виж, не се сетих да питам.

# 3
  • Мнения: 3 423
За пипето, виж, не се сетих да питам.

Предполагах. Тук и в Красива мама
това не е от съществено значение.

# 4
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Всеки иска поне малко да се промени и да изглежда по-добре - в това спор няма, а на единиците, които се чувстват идеално в своята кожа ще кажа - Евала ! Искам и аз като вас   bouquet

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Искам само да намаля килограмите си.Харесвам си косата, лицето, височината и структурата на тялото, само килограмите са ми мъка.
  Но състоянието ти не е от възръстта, всеки има такива моменти Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 765
Понякога съзнателно правя неща , които не ми отиват , не се променям за да стана по-хубава , а  за да бъда различна . Сигурно имам проблем с идентификацията , но за последните 6 месеца съм се променяла радикално 3-4 пъти - коса , стил на обличане ,  хирургия...
 От това което пишеш ти обаче си мисля че просто искаш да отслабнеш ,  не е от възрастта , нормално недоволство си е .

# 7
  • Мнения: 516
Абе всички си живеем с комплексите. Въпросът е да свикнеш да се приемаш такава, каквато си. И когато започнеш да се харесваш, ще забележиш, че и другите те харесват. А иначе, почти всяка жена иска да отслабне. Но какво са няколко килограма в повече между приятели? Simple Smile

# 8
  • Мнения: 22
О да, в пубертета имах такива мераци, а да отслабна винаги съм успявала понеже не съм качвала повече от 2-3 кг.Сега или съм станала по-хубава или съм свикнала да се приемам така Wink! newsm03 Може би периода между 20 -30 е този в който,не мисля за промяна,а след това определено ще ми се иска с годините да си остана такава и ще търся начини за "регенерация"!

# 9
  • Мнения: 1 072
И аз искам. Даже съм планувала една "Пълна промяна" това лято, засягаща и некой духовни аспекти. Но при мен външната красота е в пряка и правопропорционална зависимост от духовното здраве, така че налага се. В чисто физически план смятам да придобия тен. Косата не мога да я пипам, щото ще си имам проблеми с мъжа. Мога да променя начина на гримиране и да стана по-дръзка. Начина на обличане със сигурност ще придобие по-артистични нюанси. Мога и да забременея. А това ще ми осигури значителна, пълна и още по-пълна промяна. Ще видим........................

# 10
  • Мнения: 3 405
Искам само да отслабна  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 488

Да имам, затова и съм на диета! Но за теб не е препоръчително! Така че стискай зъби! Това не ти пречи ,обаче, да си променяш прическата, цвета на косата, облеклото, начина на гримиране....
Защо не отскочиш до Красива мама за идеи?

# 12
  • Мнения: 698
Искам само да отслабна  Rolling Eyes

 Peace

И цял живот така  Party

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Гладна и дебела. Joy Искам и аз да отслабна.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 476
И аз искам да отслабна, въпрос на време е.
Да стана по-умна... що не. Но, струва ми се, би било катастрофално за някои от най-близките ми.

Общи условия

Активация на акаунт