Плач на работното място

  • 3 128
  • 71
  •   1
Отговори
Колежката ми, работим двете само с шефа, взе редовно да плаче на работното си място. Значи вече поне веднъж седмично се случва. И то за не много сериозни неща. Плаче след като говори с майка си, след като говори с баща си, повишава им тон по телефона, тряскат се слушалки. И темите са обикновено за ремонта на апартамента и, за проблеми със съседите. Аз я познавам от 5 месеца, не е много време, и не знам как да спра тия плачове. В крайна сметка на работа сме...

# 1
  • Мнения: 742
посъбрало й се е на жената, остави я да си плаче.

като свършат с ремонта, ще кротне  Peace

веднъж седмично се трае - може даже и ти с нея, профилактично, да си пореваваш  Grinning


сериозно, остави я да си реве- на всеки му се случва да е в кофти състояние. Пък и се опитай да се сближиш и да говориш с нея- нали сте колежки.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 453
Плачът разтоварва.Сигурно си има проблеми, нека се разтоварва жената.По-добре да плаче, от колкото да избухва и крещи.Доказано е, че мъжете живеят по малко ,защото не плачат и не се разтоварват от стреса.

# 3
  • Мнения: 920
Бременна.

# 4
# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Не ми се е случвало на работра да плача заради лични проблеми. Няколко пъти съм плакала обаче, заради самата работа - напрежение, скандали, проблеми и т.н.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 103
И на мен като правехме ремонт почти всеки ден ми се ревеше, че нищо не става както трябва и майсторите само гледат да отбият номера, не че съм го правила де. Просто някои хора са по емоционални и не могат да се сдържат дори и на работното място, така че не и се сърди и не и се дразни, а се опитай да се поставиш на нейно място.

# 7
  • Мнения: 4 555
И аз това щях да кажа  Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Един единствен път ми се е случвало да се разрева на работа и се почувствах адски неудобно. Скрих се в банята, ама то като ми се зачервиха и подуха очите...мани-мани Embarassed Всчики ме гледаха с такова умиление-съжаление, абе - ужас! Крайно неподходящо е да се плаче на работа. Но, за съжаление, какво може да направиш? Да й кажеш - стига си ревала ма #Cussing out Ми тя пак ще ревне Laughing

# 9
# 10
  • Мнения: 1 952
Много кофти е така, и на мене ми се е случвало да се разрева заради лични неща и се опитвам да се скрия някъде, много гадно се получава. Хем те напира отвътре, хем не може да се изложиш пред колегите. А по работа да рева..няма шанс, поне не и на тая ми работа.

# 11

не е бременна със сигурност. но ще я оставя да си реве, щом смятате, че това е полезно.

# 12
  • Мнения: 1 952

не е бременна със сигурност. но ще я оставя да си реве, щом смятате, че това е полезно.

Хе хе..ти мислеше ли да я спреш Laughing Как?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Веднъж само ревнах и бързо се изнесох навън да се разходя, никой не забеляза, слава богу, че щеше да има въпросиииии.

Но това, че е бременна, затова реве, според мен изобщо не е вярно, след раждането нещо ми се прецака и ми се реве от тотални глупости. Още повече, че пълня една кофа сълзи, ако нещо ми е смешно. Embarassed Сълзи от смях в работата съм изляла много, адски неудобно ми става. Confused

# 14
  • Мнения: 4 447
Ремонт. Много добре я разбирам. И аз ревах, когато банята беше в ремонт и трябваше да се къпя на терасата, а в същото време пералнята се развали.

Общи условия

Активация на акаунт