открих двойни дъждобрани за количка

  • 1 603
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 640
Тъй като очевидно дъждовният период още не е отминал, искам да кажа, че в дружбенския Пинокио има двойни дъждобрани за колички тип пейка, по 25лв, дори самите продавачки случайно разбрали, че имат такива Laughing
Комбинираните колички Бертони бяха по 230лв, с някаква нова екстра за лесно сгъване.
Айде стига толкоз инфо Hug

# 1
  • Мнения: 2 022
Полар, каква марка са, чудя се дали няма да ги има и тук. А в събота работи ли Дружбенското Пинокио и до колко, така или  наче ще идвам за ДРЗ в София? Дали ще стават за Чиполино?

# 2
  • Мнения: 7 640
да, до 19ч.
Според мен ще станат, Бертони пише, ама нали знаеш, че са едно и също практически.
Питай при вас, в едни чантички са, оранжеви, единичните са червени.
Доставили ги по погрешка Laughing

# 3
  • Мнения: 2 022
Благодаря    bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 3 414
В Пигиса също има,но аз се чудя за комарник че при нас гъмжи.Някой да знае от къде да купя?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 522
В Пигиса също има,но аз се чудя за комарник че при нас гъмжи.Някой да знае от къде да купя?
а тоз от кошарата (примерно Чиполино) няма ли да стане  newsm78

# 6
  • Мнения: 288
.. съпругата  Heart Eyes .. сама направи мрежички за количката и креватчетата .. тъщи  Laughing купи от някакъв магазин за платове плат като мрежа .. то по точно си е мрежа .. дупките са около 1 мм. .. на 1.5 м. беше ширината .. цената беше символична .. нещо около лев и нещо на метър .. и даже е разтеглив и еластичен .. което е много удобно за количката .. за 20 - 30 лв. + малко работа на шевната машина се обзаведохме с комарници .. Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 12 201
  Хм не е лошо да ги видя тези дъждобрани и аз...Дали ще станат за моята количка.. А за комарници не съм се замисляла, мен не ме хапят и досега не съм забелязала и малките да се оплакват  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 255
Пуснали са дъждобрани на Бертони,аз си купих летния вариант количка,дъждобраните стават и за двата вида колички.При нас са 16лева

# 9
  • Мнения: 1 895
Навремето купих дъждобран за количка Хаук за 50 или 60 лв от Пинокиото в Дружба ooooh! Направо се радвам на цените, които виждам сега

Общи условия

Активация на акаунт