Спирала за чувствителни очи?

  • 11 412
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
На търсене не намерих подобна тема, но ако е минала такава, моля някой да ми даде линк.
В случай, че не е питам: Знаете ли някоя спирала за чувствителни очи? Проблемът ми е, че като сложа спирала скоро след това започвам да чувствам едно парене и смъдене в очите. По магазините като попитам за такава, започват да ми пробутват разни с "вода от Алпите" и какво ли още не, но ефектът е никакъв. Ако някой е имал подобен проблем и е намерил подходящата спирала моля да сподели. Или пък ако сте доволни от някоя марка.... Аз пробвах с Аркансил, Иса Дора, Лореал, Ревлон, Севънтийн, Макс Фактор... Но пък и знам, че една фирма има сумати видове спирали. Двайте съвети   Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 4 746
Manhattan имат спирала за чувствителни очи. Не знам дали е наистина добра, но съм чувала хубави неща и, че не дразни очите. Също така спиралите на Ланком  Peace

# 2
  • Мнения: 1 299
Ланком не ги бях чувала   Embarassed

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Препоръчвам спиралите на Ланком! Много са добри, а освен това, мисля че са подходящи и за чувствителни очи.
От спиралата на Манхатън за чувствителни очи въобще не съм доволна. Слепваше ми миглите... А бе, не ми харесва определно!  Naughty

# 4
  • Мнения: 17 407
На МАнхатън спиралата за чувствителни очи е много добра. Като ефект не е кой знае какво, но наистина не дразни очите. Другата, от която съм доволна е Мастръпийс на Максфактор. КАто студентка( преди 7-8 години) ползвах на Чикого- също бях доволна, сега не знам има ли я още тази марка

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Орифлейм имат такава, но аз не съм я ползвала. Имам колежка, която си купува само от нея и е много доволна.

# 6
  • Мнения: 248
Аз лично си взимам на Орифлейм и съм доволна - освен с чувствителни очи съм и с контактни лещи и не мога да ползвам какви да е спирали.
Последно си взех на Lumene - не е лоша, не ми дразни очите, но се чака да позасъхне, защото иначе се маже...

# 7
  • Мнения: 1 299
И през Орифлейм минах и не съм доволна  Rolling Eyes Тези Ланком за пръв път ги чувам. И не съм ги и виждала. Къде в София?

# 8
  • Мнения: 664
Насочи се към по-висок клас спирали - Ланком, Диор етц.  Аз съм с лещи и мн.внимавам каво ползвам, но с хубавите марки не съм имала проблеми.
Друг вариант са спиралите на различните серии медицинска козметика, но не съм ги ползвала, може и да нямат кой знае какъв козметичен ефект, но поне няма да дразнят - Клиник да речем, от малко по-нисък клас Ла Рош Позе имат също за чувствителни очи, но не знам има ли ги в БГ.

# 9
  • Мнения: 17 407
Насочи се към по-висок клас спирали - Ланком, Диор етц.

ТЕзи не всеки може да си позволи Wink Peace

# 10
  • Мнения: 1 299
Насочи се към по-висок клас спирали - Ланком, Диор етц.

ТЕзи не всеки може да си позволи Wink Peace

За козметика пари давам - все пак става въпрос един вид за здраве, така че ще посетя магазините днес  Rolling Eyes

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Тези Ланком за пръв път ги чувам. И не съм ги и виждала. Къде в София?


И в Ягодката ги има, по-евтини са отколкото в България.

# 12
  • Мнения: 1 299
И в Ягодката ги има, по-евтини са отколкото в България.

 newsm78 каква Ягодка??

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

http://www.strawberrynet.com

Има и тема, специално за Ягодката.

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ето нещо за чувствителни очи  http://www.petstars.bg/bg/product.php?product=102
А тук има нещо на Макс фактор http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&category=93&pc=67
Аз преди време ползвах една на  миглите ставаха страхотни ,но определено не беше за чувствителни очи ,след известно време очите ми почваха да ме парят и сълзят,кой знае какво са ми пробутали в магазина  newsm78

Последна редакция: ср, 13 юни 2007, 23:33 от Нелли

Общи условия

Активация на акаунт