защо според вас във варна няма частна детска кухня

  • 384
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 578
винаги съм се чудила
всяка майка е готова да даде малко повече пари за по качествена с по голям грамаж храна
а няма частна кухня  не мога да си обясня , би било добре ако имаше и с транспорт или 3 група за по големи деца- щеше да е голямо удобство
едва ли на никой предприемчив човек не му е дошло на ум да направи такава , но какво ли го спира незнам newsm78

# 1
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз имах идея преди време да направя, но все съм на някъде и още не ми е назрял момента.
Може и скоро да се впусна в предизвикателството.

# 2
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Айде де - побут - прави, че и разнос по домовете искаме ( брей, че съм нахална)

# 3
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Хубава ниша....Олинце ние ще сме  клиенти...ти само почни.....хич не ги долюбвам общинските.....малко дават,а моята мома си хапва стабилно, аз затова и готвя у дома.. cook
А досега не е имало,защото много по лесно е да отвориш една бутка или едно кръ4ме.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъ.. Мда. Нищо друго не трябва, освен стабилни връзки у проверовъчните органи. Колкото и прекрасно да организираш всичко, каквато и хигиена да се спазва, все някой ще те сметне за конкуренция и ще прати проверка, да си смучат от пръстите нарушения. Или обратно   - все тая.
Ето, снощи ми разказва приятелка, за една кухня, гдето готвели за частните градини и не знам си за къде още... И очевидно имали проблем с хигиената, но очевидно не им пишат актове при проверки.. И после като пламне чума ко прайм?  Thinking
Ох, мизерии само у тоз държава..

Общи условия

Активация на акаунт