Х-л Панорама, Албена

  • 1 677
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Миналата година в последния момент с мъжа ми резервирахме от бюрото на Албена в София стая във въпросния хотел, който се води три звезди и на снимките изглежда чисто и спретнато.
Ужасен е, ако сте решили това лято да ходите там, недейте Stop
Мирише на влага, не е ремонтиран от времето на Тодор Живков, банята е ужасна.
Ресторанта не е в самия хотел, а се ходи малко до него. Там също е гадно, мухи летят, жега, няма места, мръсни покривки.
Отидохме с друга нагласа и бяхме много разочаровани. На всичкото отгоре като си написах негативното мнение в сайта, познайте дали го публикуваха. Само положителни мнения са изтипосали, които нямат нищо общо с истината Sick
Мислех, че чужденците ги настаняват в ремонтирани стаи, но се запознахме с една германка, която беше по-отвратена и от нас Close

# 1
  • Мнения: 45
Звучи ужасно!!! Ние сме точно там тази година и сме резервирали отдавна!!! Уж е 3 звезди, не знам как ще изкараме. И аз четох уж все добри отзиви, по принцип не сме претенциозни, но пък чак толкова, е, ще видим. Там е най -евтино и се очаква да е  по -лошо от другаде, ама...
Изобщо от 3 звездните хотели, кои са добри?

# 2
  • Мнения: 4 371
Не само звучи ужасно, но и си е такова. Съжалявам Confused
На този хотел не бих дала и една звезда, не знам кой го е категоризирал Shocked

# 3
  • Мнения: 45
Отвратително, не мисля, че можем да отменим резервацията след като сме платили. Дано малко са го позакърпили хотела, учудвам се, че може да има такъв хотел в Албена, учудвам се и на положителните мнения, които съм чела

# 4
  • Мнения: 4 371
Вие от кога сте?
Ще ми е интересно да прочета мнението ти след като се върнете.

# 5
  • Мнения: 45
От 24 юни, ще пиша. Макар, че още не са ни дали ваучера от фирма Албена Холидейз, въпреки че сме платили още април месец.

# 6
  • Мнения: 4 371
След като сте платили толкова рано дадоха ли ви отстъпка?

# 7
  • Мнения: 2 401
Не тръгвай с такава нагласа, защото наистина почивката ти ще бъде ужасна.
Имай предвид, че различните хора имат различни критерии и очаквания, така, че не се хващай на всичко което четеш във форума.

# 8
  • Мнения: 45
Всъщност, аз не тръгвам с лоша нагласа, защото морето си е море и винаги е хубаво, не сме претенциозни и държим само да е чисто, обстановката не ни интересува, но пък такова крайно мнение не съм очаквала, поживем увидим

# 9
  • Мнения: 4 668
Масово тризвездните хотели на Албена са в това състояние - соц останки , не пипнати по никакъв начин ... С много малко изключения - пр. любимият ми Калиакра беше също *** до миналата година .
Някой от четиризвездните също плачат за доста подобрения , но ... на Албена е много хубаво наистина  Peace

# 10
  • Мнения: 114
Мисля че ако поискате ще ви преместят в друг хотел.Питайте защото там наистина е ужасно  smile3511Има други 3*** хотели които не са толкова зле .Ралица3*** Вита парк***Дот ком***В АЛБЕНА всички хотели са под една шапка дори те самите правят размествания понякога както им изнася newsm10

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Сега много ме притеснихте  #Crazy. Орхидея като е 3* и тя ли ще е толкова зле  newsm78. Че сме с малкия и не ми се ще да има издънки  Thinking.

# 12
  • Мнения: 27 524
Може пък за този сезон да са ги стегнали.  Confused Наистина е хубаво на Албена, един път съм била и имам прекрасни спомени от всичко  Hug

# 13
  • Мнения: 45
Сега се обадих в туристическата агенция, увериха ме, че от тази година в "Панорама " има климатици. Поддържа се чисто и няма оплаквания от клиенти. Така, че: Идваме,  Албена!  Grinning
Пък ще пиша  впечатления

# 14
  • Мнения: 4 371
Може пък за този сезон да са ги стегнали.  Confused Наистина е хубаво на Албена, един път съм била и имам прекрасни спомени от всичко  Hug
Баба ми и дядо ми много често ме водеха на Албена като бях дете. От тогава пазя много хубави спомени Heart Eyes

Пък ще пиша  впечатления.
Непременно. Имат най-хубавата плажна ивица според мен. Ние ходехме най-накрая(може би на юг newsm78), чадърите бяха на по-поносима цена(на фона на другите).

Общи условия

Активация на акаунт