Полях си телефона...

  • 2 047
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 992
с кока-кола Joy
Попих го бързо, ама май се прецака. Говорих с мъжа ми да пробвам дали върви, но нещо глухо се чуваше...А сега постоянно вибрира Laughing
Може ли да се поправи или ще имам подарък за рождения си ден Laughing. Опитвам се да го отворя, ама не мога нещо newsm78

# 1
  • Мнения: 2 212
Ох, моя го бях поляла с вода и беше блокирал веднага, ни с някой можеше да се говори, ни нищо...но ти явно щото не с гола вода, а кола и твоя е по-дащен  Mr. Green Laughing Laughing Laughing
А сериозно сега, Ео, ако наистина не успееш да го отвориш и да му пуснеш един сешоар например, то поне го остави надолу с клавиатурата тази нощ да се оттича...мисля, че ще му се размине, но не гарантирам  Wink

# 2
  • Мнения: 2 386
Какъв ти е телефона?
Какво покритие?
Изсуши го със сешоар, моят така оцеля след падане в чаша с водка, сериозно  Mr. Green.

Естер ме е изпреварила.

# 3
  • Мнения: 212
с кока-кола Joy
...А сега постоянно вибрира Laughing
Бързо докато вибрира се възползвай от безплатния вибратор който си получила  Grinning

# 4
  • Мнения: 6 992
Сименс А 50, метален някакъв ми изглежда, ама тя колата нали прояждала всичко Laughing
Борисе, Борисе, знаех си, че някой ще ми го даде тоз акъл, чудех се само кое мнение подред ще е Joy

# 5
  • Мнения: 2 386
На мен едно време със Сименс Ц35 ми се случи, тоже метален.
Няма проблем.
Ако колата се опъне, измий го с вода и чак тогава го изсуши  ooooh! Laughing

# 6
  • Мнения: 2 212
Още аз щях да ти го дам, признавма си, ама нали си ми приятелка, реших да не се бъзикам на чужд гръб... А иначе и аз май точно такъв сименс бях заляла с вода(предния ми тел) и оцеля след една нощ съхнене... Дано се оправи или поне дано имаш скоро нов  Blush

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Аз го изпрах в пералнята и оцеля, само някои копчета станаха малко халтави (ти нямаш такъв проблем  Grinning) Трябва да го отвориш и да подсушиш разните там схеми - поне на моя електрониката си беше ОК, махнах останалия прах за пране вътре и седя една нощ разглобен да съхне

# 8
  • Мнения: 6 992

Ако колата се опъне, измий го с вода и чак тогава го изсуши  ooooh! Laughing
И аз питах Ицо дали да го взема с мен под душа Twisted Evil, ама той ми каза ,че съм луда Laughing

Малина, благодаря, аз точно заради схемите се мъча да го отворя...Яд ме е ,че отразях маникюра Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 212
Борисе, Борисе, знаех си, че някой ще ми го даде тоз акъл, чудех се само кое мнение подред ще е Joy
Ама съм бърз, а  Wink Не можеш да го отречеш Simple Smile
Иначе по въпроса. Най-вероятно ще имаш проблеми с телефона. Лошо е че е с кока-кола. Та е сладка и като изсъхне остава лепкаво по всички части на телефона. Ако беше вода няма проблем. Изсушаваш го и готово. Сега обаче може да се наложи да го дадеш на ремонт да го промият хубаво че с тази захар по чарковете няма да я докара надалеч.
Идеята да го вземеш с теб под душа не е лоша. Че и вибрира даже. Душ и вибратор.... Grinning Той мъжът ти затова не е искал да го вземаш под душа  hahaha

# 10
  • Мнения: 6 992
Мдаааа....мдааааа. Колко ще ми вземат за такава услуга,м ?

# 11
  • Мнения: 2 212
Мдаааа....мдааааа. Колко ще ми вземат за такава услуга,м ?

Колкото да те хване яд, че си им ги дала вместо да си купиш нов телефон предвид, че има добри телефони на хубави цени. Разбира се ако не търсиш нещо съвсем джиджибиджи  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 792
 Моят е залят с вода, още съхне, не знам дали ще проработи. Сега съм със стария телефон на Димана, цял ден си ходя и си звъня, защото не съм свикнала на звука и като ме позагледат с учудване на улицата се усещам, че звъненето идва от мен.

# 13
  • Мнения: 526
Тоя клас сименс-и са здрави апарати,нищо му няма.изчакай да изсъхне.Аз съм си изпускала нокията в тоалетната чиния Joy Все още си я ползвам!
Ама като се позамислиш,по-добре да не се оправи Mr. GreenДали пък нямаш нужда мъжо да ти вземе ново телефонче за подарък...

# 14
  • Мнения: 2 386
...Аз го изпрах в пералнята и оцеля...

 Shocked Машалла!  Laughing


Ео, докладвай какво става..

Общи условия

Активация на акаунт