За честата смяна на чантите...

  • 2 350
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
Обожавам чанти, имам не малко, но рядко ги сменям, защото ужасно мразя да си местя нещата от една в друга и винаги забравям по някой документ или нещо друго, което разбира се се оказва супер важно в даден момент.
Ето сега, за лятото, имам няколко летни чанти, които съм купувала за определени дрехи, но рядко ги слагам поради гореспоменатата причина.

Чудех се, дали да не си купя нещо като несесер, но по-голям, в който да си държа всички неща и всъщност само него да прехвърлям от чанта в чанта.

Вие как процедирате?

# 1
  • Мнения: 4 358
Изсипвам всичко от чантата на някое легло (маса, диван) и прехвърлям в новата.

# 2
  • Мнения: 2 386
Майка ми е същата.
Реши си проблема като си купи една голяма и многоцветна чанта, която подхожда на 5-те и чифта летни сандали. Laughing
Аз не вярвах, че може да има такива универсални чанти, честно.
Една такава на кръпки изглежда, от различни материи... Идеално решение е !

# 3
  • Мнения: 3 782
Изсипвам всичко от чантата на някое легло (маса, диван) и прехвърлям в новата.
И аз процедирам така, но може би наистина е добре да имаме несесер, в който да стоят и документите. Че на мен ми отиват поне 20 мин докато проверя дали съм си сложила всичко.

# 4
  • Мнения: 4 358
.... И аз процедирам така, но може би наистина е добре да имаме несесер, в който да стоят и документите......
Несесер може и да е полезен... само да не са документите при парите  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
Изсипвам всичко от чантата на някое легло (маса, диван) и прехвърлям в новата.

Също и аз така. И проверявам всички преградки и джобчета с ципчета. Не е толкова досадно, бързо става, а и в женската чанта винаги е хаос, така че  Grinning

# 6
  • Мнения: 4 202
Също и аз така. И проверявам всички преградки и джобчета с ципчета. Не е толкова досадно, бързо става, а и в женската чанта винаги е хаос, така че  Grinning

На мен ми е много досадно, за това търся някакво решение  Thinking

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Във всяка чанта имам сухи, мокри кърпи, малка четка за коса, пари.
Местя само документите.
Ключове, телефони стоят навън,
а несесерът с гримове всеки ден си променя съдържанието, преди да влезе в чанта.

# 8
  • Мнения: 377
Обожавам чанти, имам не малко, но рядко ги сменям, защото ужасно мразя да си местя нещата от една в друга и винаги забравям по някой документ или нещо друго, което разбира се се оказва супер важно в даден момент.
Ето сега, за лятото, имам няколко летни чанти, които съм купувала за определени дрехи, но рядко ги слагам поради гореспоменатата причина.

Чудех се, дали да не си купя нещо като несесер, но по-голям, в който да си държа всички неща и всъщност само него да прехвърлям от чанта в чанта.

Вие как процедирате?

И на мен чантите са ми мания и все си купувам, но да си прехвърлям всички глупости ми е много досадно. Полезно е обаче, защото често се оказва, че мъкна един куп глупости, които не ми трябват толкова, но съм забравила да извадя.
Иначе процедирам като tedi_b, и за мен лично несесер не е удачен вариант, тъй като чантите ми са с различни големини и форми и не мисля, че ще си намеря универсален несесер, които да побира всичко необходимо и същевременно да се побира във всяка чанта.

# 9
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
И аз обожавам чантите  Hugповечето ми  са подаръци от съпруга ми , Simple Smileтой не харесва тези които си копувам аз. newsm78 винаги местя всичко .колкото до несесера мисля че е добра идея ,но ако е малко по голям няма да се събира в малките чанти Thinking трябва добре да обмислиш какъв размер да е Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
Не ми е приятна много тази част, но го правя, понякога и по два пъти на ден. рядко се случва 2 дни да съм с една и съща чанта. най-често си забравям  документите. Чистачката ми има навика сутринта да ми изпразни чантата, с която съм била предния ден и да я прибера, а съдържаниетоо се слага на масата в хола. А аз като тръгна да излизам, си избиран кое да сложа в  другата чанта/обикновено всичко/. Съдържанието на тоал. портмоне също ежедневно се сменя, в зависимост от грима, с който съм/ не че ми се е налагало някой път да се гримирвам навън, но - навик/. Но това  с несесера  ми се струва добра идея.  Макар ,че аз като си бръкна два пъти в чантата и всичко ще е извън несесера вече Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Да неприятен момент, и аз като повечето изсипвам всичко и го местя в другата чанта.
И това става обикновенно сутрин в последния момент преди да излезна и да не ви казвам каква суматоха настава  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 152
Да неприятен момент, и аз като повечето изсипвам всичко и го местя в другата чанта.
И това става обикновенно сутрин в последния момент преди да излезна и да не ви казвам каква суматоха настава  Laughing
и аз така бях,когато ходех на работа ooooh!
Сега по цял ден с малкия и количката, не ми трябва дамска чанта.Слагам каквото ми е необходимо в чантата от количката, която е огромна и събира всичко Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 424
Изсипвам всичко от чантата на някое легло (маса, диван) и прехвърлям в новата.
И аз така  Peace

# 14
  • Мнения: 3 575
Имам основни неща без които не излизам, а всичко останало дори и да го забравя мога да си го купя по път.
Това са степенувани по важност: пари, телефон, гримове, ключове.
Всеки път си ги повтарям като местя в нова чанта, дори и просто като излизам.  Crazy

Сега лятото гримовете които взимам със себе си навън са единствено гланцове за устни, така че съвсем се улеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт