Какво да правя?Отказа пюрето на обяд!

  • 517
  • 7
  •   1
Отговори
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Здравейте, мами. Моето момиче ядеше зеленчуково пюре на обяд, но от няколко дни започнах да й давам каша след обяд.Май от тогава отказва да яде пюрето. голям рев му хвърля. даже и днес хапна 5-6 лъжички и не поиска повече и после като ревна,няма успокояване. Изпи едно шише с кърма и заспа. Все едно е пристрастена към шишето с кърма Rolling Eyes Дайте някакъв съвет какво да напрая,че да прояде пак зеленчуковото пюре.

# 1
  • Мнения: 487
Пусках скоро същата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=194326.msg4080340#msg4080340 . Ян също отказа да яде след като започнах да давам плодово пюре следобяд. Сега хапва 20-30 гр. на обяд след кърмене.
Дано да ти е от полза.    bouquet

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Благодаря! Ще пробвам да не й давам каша няколко дни пък да видим. МНого ми е притеснено

# 3
Моята щерка също не долюбва зеленчуковото пюре. Ние започнахме да се захранваме първо с плодови пюрета, после те минаха следобед , а на обяд е зеленчуковото.
Има дни в които изяжда по няколко лъжички и започва да се сърди...изобщо същия цирк като при вас...Но днес например го изяде цялото- 130.

Съветът ми е да опитваш пак и пак- по малко разбира се.Можеш също да и предложиш друга комбинация от зеленчуци, знае ли се, може да и хареса Simple SmileАко не иска, не я насилвай, просто опитай на следващия или последващия ден! newsm10

# 4
  • Мнения: 3 092
Почакай и пробвай пак.От личен опит ти го казвам.
И моето дете често ми "сервира" подобни изненади и не правя нищо кой знае какво...даже спрях и да побеснявам , че ще си съсипя нервите пък такава прекрасна жена къде другаде ще се намери на тоя свят в случай че взема пък да се затрия аз  Mr. Green

# 5
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Направо бях откачила днес Simple Smile заспа след една солидна порция млекце. Но пък изяде пюрето след обяд без да мрънка. Купих зеленчукова каша да пробвам вместо плодовата след обяд.

# 6
  • Мнения: 2 467
Направо бях откачила днес

А бре жена, гледай за какви неща се ядосва! Ще отказва и за обед, и за цели дни понякога. Не е машина да яде точно количество на точно време. Ти как ядеш всеки ден и всяко ядене различно.
Изчакай и пак пробвай, смени комбинацията от храна. Спокойствие и търпение ти трябват  Hug .

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Направо бях откачила днес

А бре жена, гледай за какви неща се ядосва! Ще отказва и за обед, и за цели дни понякога. Не е машина да яде точно количество на точно време. Ти как ядеш всеки ден и всяко ядене различно.
Изчакай и пак пробвай, смени комбинацията от храна. Спокойствие и търпение ти трябват  Hug .
Явно не съм се изразила разбрано.Рева като магаре Laughing защото си иска шишето с кърмата
Сега като се замисля какво се бях стресирала вчера. Ама голям инат Simple Smile

Последна редакция: вт, 12 юни 2007, 06:34 от nadi_mishi

Общи условия

Активация на акаунт