Детска ясла/градина МАРИТА

  • 1 493
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте,

Моля, споделете мнения от личен опит за частна ясла/градина МАРИТА, която се намира зад БИЛА на бул. България. Видях някои коментари във форума, но ако науча повече подробности, много ще съм ви благодарна.

# 1
  • София
  • Мнения: 797
 Може ли някакви координати или сайт, ако има?

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 797

 Сайта не се чете, шрифта излиза на маймуница Simple Smile Не мога да видя нито адрес , нито телефон Sad

# 4
  • Мнения: 1 273

 Сайта не се чете, шрифта излиза на маймуница Simple Smile Не мога да видя нито адрес , нито телефон Sad

Аз виждам всичко  newsm78

Адресът на Частна детска градина "МАРИТА" е:  ж.к. Мотописта, бл. № 10Е, 11Е, 13Е

Намира се на бул. България, зад супермаркет BILLA.

За контакт: 0896 85 86 00 - Мария Ненова, собственик и директор
  e-mail: SRD_marita@abv.bg


# 5
  • Мнения: 102
Аз записах детето си от септември на ясла там.Беше ми препоръчана от мои близки,като отзивите бяха добри.Все още не мога да дам лични впечатления,освен за таксата-височка е,но аз не исках детето ми да пътува от малко в задръстванията до Драгалевци и Бояна,където базите определено са по-добри.Ако с нещо повече мога да помогна,пишете ми.

# 6
  • Мнения: 16
Благодаря.

# 7
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
Аз записах детето си от септември на ясла там.Беше ми препоръчана от мои близки,като отзивите бяха добри.Все още не мога да дам лични впечатления,освен за таксата-височка е,но аз не исках детето ми да пътува от малко в задръстванията до Драгалевци и Бояна,където базите определено са по-добри.Ако с нещо повече мога да помогна,пишете ми.
gogomaria любопитна съм къде играят децата през лятото на открито, има ли двор или нещо подобно?

# 8
  • Мнения: 102
Между блоковете има голямо пространство,слагат декоративна оградка и чадърчета.И аз заради липсата на двор се колебаех,но прецених,че зимата така или иначе няма да излизат по цял ден,пък и са още малки.Другата година,когато поотрасне,може да сменим градината с някоя в Драгалевци,когато наистина самостоятелно ще може да ползва градинските игра4ки.

Общи условия

Активация на акаунт