Рицарки на бялото кантарче - 11.06. - 17.06.

  • 22 582
  • 750
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лято е. Топло е. Замириса на море. На безкрайно дълги златни плажове, на морски бриз и прохладни вълни.
Може би това е причината повечето Рицарки да сграбчат здраво юздите на своята цел и да се приближават към нея.
Последните седмици някой от тях ни изненадват всеки ден с намаления. Но май не можем да говорим за изненади - щом сме тук, значи сме сериозни, устремени и волеви да постигнем желаните килограми. Понякога има трудни периоди, моменти, в които ти се струва, че просто вече няма смисъл, че си опитал всичко, а тялото не иска да се подчини. Но ние всички имаме и друга черта - корави сме. И когато паднем, винаги имаме сили да се изправим и продължим напред. Въпреки ожулените колене. Въпреки ехидните усмивки на случайните минувачи. Въпреки наранената си вяра. Ставаме, отупваме праха, а с него и черните мисли, гордо вдигаме глава и продължаваме напред - още по-силни, още повече решени да стигнем последната спирка, наречена " моето истинско АЗ".
Ето затова аз ви се възхищавам!
И сега, когато моята е цел е малко по-друга, попивам всичко от вас, защото знам, че когато дойде моментът да тръгна по вашите стъпки, ще бъда не по-малко силна, не по-малко уверена и не по-малко целеустремена от вас.
 И само накратко, без думи, ще припомня крайпътните камъни на Ордена на Рицарките на бялото кантарче:



Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=195989.0;topicseen

# 1
  • Мнения: 4 447
Записвам се първа! Laughing
Мариетке,  Hug

# 2
  • Мнения: 448
Мариетка, пак супер встъпление.     bouquet
Добър ден и от мен.
Не съм се теглила.   smile3555 Като ви зачетох и вдянах, че пропуснах ритуала. От както изкарах две, три седмици без кантар, явно съм преодоляла кантарната зависимост  Sunglasses. Неусетна абстиненция - пенсионерска ми работа. Mr. Green Така съм замотана в последно време, че ..... само да ям не забравям  Sick
 Започнах да припалвам по някоя цигара - лошо  smile3538. Не пуша от доста години. Ужасни неща, които ми се случиха преди няколко години не ме накараха да пропуша, пък сега ... Sick
Не събрах смелост за Дюкан  Embarassed Продължавам да чета.
Лека, спорна седмица ви желая  lovekiss

# 3
# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хайде сега разкажи малко повечко - откога са ти излишествата, мерки, цел, как свали първите кг...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Честита ни нова темичка  newsm51 newsm51 newsm51
Мариетка   smile3525 smile3525 smile3525

# 6
  • Мнения: 2 147
......изчетох ви, голям зор...именни гатанки, а Simple Smile а, аз будалата веднага си го казах на Ванчето Heart Eyes
Роси Peace
...ееееее много сте ми  готини Hug Heart Eyes
.....и страхотни имена , всички са хубави Милена, Елена, Анна....и т.н Hug
За Маритка   love001 newsm51
......и направо ме е срам  74  Mr. GreenEmbarassed, ама много Blush аз съм с+++++++2 #Crazy #2gunfire
Както вече писах от днес съм 5 ударни Дюкански, свормирам групатааааааааа, къде сте... Hug
Асса предлага да си направим едно мотивиращо съревнование на рицарките по Дюкан от днес newsm78, какво ще кажете мацкииииииии Party

# 7
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Оооооо, Вещи, здрасти Hug!
И ти май си местила лентичката, а?

Другите де са newsm78? Да не са на аудиенция при Буш Mr. Green?

# 8
  • Мнения: 264
момичета, помощ !  Cry Cry Cry през последния месец ми се насъбра толкова много стрес и негативни емоции, че го карах през просото... от почти никакво ядене до ядене на какво ли в какви ли не количества... много съм ядосана на себе си.. да не говорим,че съм в така дупка,че не знам как да се извадя,да се взема в ръце  Cry  качила съм някое и друго килце, ама по-лошото е,че нямам воля да се върна на режим... дайте идеи!  Rolling Eyes Cry Rolling Eyes

# 9
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Lychezarka , отдавна не се беше вясвала...дано в това да ти е грешката.
Аз сега едва ли мога да давам някакви съвети, ще оставя това на другите.
Единствено мага да ти кажа да пишеш по-често тук, да се отчиташ всяка вечер - мисълта за това ще затваря по-често вратата на хладилника, нали Wink?

# 10
  • Мнения: 2 147
Лъчезарка, попаднала си на точното място  Hug
тук сме най - волевите Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Лъчезарка, попаднала си на точното място  Hug
тук сме най - волевите Simple Smile
И умните, и красивите, и най-важно - скромните  Whistling Whistling Whistling

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вещи, не каза познах ли за лентичката...
И чакам да видя на Айчето.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Вещи, не каза познах ли за лентичката...
И чакам да видя на Айчето.
Ами аз преди два три дена я с смених, ама не казах, нали съм си скромничка  Embarassed Embarassed Embarassed

# 14
  • Мнения: 465
Излишества мнооого! Joy От ученичка съм на диети,като кила съм стигала 96 Sick ,диети -мноого -зелева супа,точкова,Майкъл Търманд,сега съм Дюкан .В момента съм 76 ,целта ми е доста далечна ,но съм си я разпределила на етапи ,сега и на 70 ще съм newsm44 супер доволна.Дерзая яко !А ако мога и да не влизам в готварския форум  Mr. Green ...цена нямаше да имам!Но да му мислят моичките ,/как съм ги ошишкалааа/,но като съм на диета готвя като луда /и не ям/ #Crazy  А, Вещи ,здрасти!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт