Изчезнаха ми всички Bookmarks! Помощ!

  • 1 170
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе не знам за тук ли ми е темата, но съм в ужас. Изчезнали са ми всички Bookmarks! Толкова много неща имах вътре и то все неща, които ползвам. Някой има ли идея мога ли да ги възстановя от някъде? Даже нямам представа как е станало, тази сутрин просто ги няма.

Вчера си пусках пълен скан с антивирусната, дали пък тя не ми е забърсала благините? Уф, много тъпо ми почва деня!  ooooh!

# 1
  • Мнения: 35
Здравейте и аз имам същия проблем понякога Wink забелязах, че се получава при инсталация на нови програми.

# 2
  • Мнения: 545
букмарковете или това, което автоматично се появява при писане на адреса в поленцето за адрес?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Букмарковете! (Как ужасно изглежда, написано на кирилица!  Sick )
Това, което в момента ми трябваше, издирих с Гугъл, но така или иначе имаше много неща, които ползвах. Много ме е яд.  smile3515

# 4
  • Мнения: 15
Кой браузър ползваш?

# 5
  • Мнения: 1 987
C:\Documents and Settings\User
 щракай там - ако си с Internet Explorer там ще ги откриеш като папка Favoritеs
Но ти говориш за Bookmarks- може би си с  Mozilla Firefox!
За да не ти се случват подобни гадости с изчезването ,от време на време копирай Bookmarks  в отделна папка  и си ги съхранявай в D дяла или както там ти е разделен твърдия диск!
И аз съм патила - затова съветвам  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 116
И на мен така ми изчезнаха наскоро като дадох ъпдейт на мозилата  Confused но странното е, че не ми изчезнаха всички, копираните от другия комп се запазиха, изчезнаха само новите... но си беше гадничко де.
Вече не ъпдейтвам мозилата  Mr. Green

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Много кофти - аз имам купища линкове, които ми трябват по работа и затова държа всичко рар-нато някъде из другите отсеци на диска, че да не се затрива при инсталации. Само дето забравям да ги подновявам перодично... и ми се случва трескаво да си търся последните работи, които съм записвала. Но така поне основната част ми се запазва.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
С Mozilla съм. Рових къде ли не, но не ги открих. Явно са безвъзвратно заминали. Пфууууу! Поне да можех да пия една студена бира за разтуха ми то - студена вОда. Благодаря много на всички!

# 9
  • Мнения: 283
Затова съм премахнала всички автоматични актуализирания на програми, освен на антивирусната. Не обичам някой друг да решава вместо мен какво къде да сложи на компютъра ми.

# 10
  • Мнения: 2 212
И на мен съвсем скоро ей така безследно ми изчезнаха към 50 ако не и повече буукмаркнати сайта...Ужас, къде ли не рових и не можах да ги възстановя....Само разбрах поне за в бъдеще, че има възможност да се експортват като файл всички, за да си правиш нещо като бек ъп....ама след дъжд качулка  Confused

# 11
  • Мнения: 696
Мъжът ми прави един номер с връщане на един часовник на предходния ден. Ще го питам утре ако не ти е късно. Ако някой друг знае за това...

# 12
  • Мнения: 283
За System Restore  ли става дума?

# 13
  • Мнения: 1 271
я ми кажете как мога да ги запазя на хард диска че да не изчезнат и моите, моля помагайте
  bouquet
Благодаря

# 14
  • Мнения: 2 212
От менюто на Мозилата, Bookmarks избираш Organize Bookmarks, после от появилия се прозорец избираш менюто File и от него съответно Export и като го натиснеш него ти дава възможност да избереш къде да запазиш файл с име bookmarks.html, който ти съдържа всички адреси.

Общи условия

Активация на акаунт