Отговори
  • София
  • Мнения: 1 247
И аз да запиша една темичка...въпреки че мислех само да чета. Заглавието е на Вилито и много ме кефи...Нека донесе късмет на всички, които не чакат тази седмица...Нека е успешна и за ловуващите и всички останали, които тръпнат в очакване на втората заветна чертичка!!! Hug
Нали това, че много няма да публикувам отговори не ме изхвърля от хубавото списъче...Ако не ви пречи моето име там-не чакам на 04.07.

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 07:30 от Катето

# 1
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
добро утро и от мен! като видях сутринта , че още не е пусната темичка , мислех аз да го направя, ама Катето го е направила. Аз нали не пиша вече много- много и нямаше да е уместно. Към Верича- пиши ме за 03.07, че не чакам.На всички желая тази седмица да получат това, за което мечтаят! Hug

# 2
  • Мнения: 354
Чудесно заглавие , дано е на късмет. Аз бързам да се похваля и тук : Видях двете чертички само преди 20 минути. Чакам тази бременност от една година, но съм и разтревожена , защото имам миома.
 Момичета стройте се след мен да ви водя в отчетни- няма да съм сама там. Без вас ще умра от самота.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро и от мен.Желая на всички двете жадувани чертички тази седмица. Heart Eyes
Честито на Камчи и лека и успешна бременност и стискам палци всичко да е наред.  bouquet
Аз се надявам тази седмица да се похваля,но още несъм сигурна да правя тест или не.Трябваше вчера да ми дойде.

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 09:35 от жаси

# 4
  • Мнения: 375
добро утро и успешна седмичка мацки!!!
Камчи, лека и безпроблемна!Сигурна съм ,че всичко ще е наред!!!
Страхотно начало на седмичката дано е наситена с много положителни тестчета newsm44
Аз тази седмица ще съм от ловуващите ,ако може и мен да ме впишете   в списъчето на не1акащите на 03.07.

# 5
  • Мнения: 3 011
Наминавам от тук само да пожелая успех през седмицата на всички сладурки, дето искат да са мами. Пове4е положителни тест4ета от миналта седмица  Laughing

Честито на Камчи- наистина добре стартирате седмичката!!!!

# 6
  • Мнения: 862
Добро утро мили момичета! Камчи честито мила, пожелавам ти много спокойна и лека бременност и много здраво и сладко бебче на финала.

# 7
  • Мнения: 218
Добро утро,Момиченца!  bouquet  bouquet  bouquet
Камчи,ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ!Лека и безпроблемна и да гушнеш след няколко месеца най-сладкото
бебче!!!
 Верич,бих те помолила да ме запишеш за Нечакащите на 03.07.2007. Лека и успешна седмица на всички!!!

# 8
  • Мнения: 389
Здравейте момичета!

Много яко заглавие  Peace

Честито Камчи! Лека, безпроблемна бременност и здраво бебче да гушкаш накрая   bouquet

Желая на всички  хубава седмичка и лек ден!

# 9
  • Мнения: 186
Камчи едно голямо чеастито   bouquet лека бременност ти желая и дано всичко да е наред  Praynig Hug  bouquet

Аз не чакам чак на 12.07  Cry има още много време до тогава. Сега започваме усилено да  luvbed  newsm32

Успех на всички нечакащи и дано Камчи да повлече крак и всяка да покаже EFP

# 10
  • Мнения: 205
Здравейте и добро утро и от мен.

Камчи честито и дано повлечеш всички ни към двете черти. Лека бременност.


Аз си свърших дуфастона и сега ще чакам. Гадната лелка още я няма. Ако не дойде в петък съм при доки.

Теста ми от събота сутрин беше отрицателен - този път Шуър чек, не престо.

Айде лек ден newsm62

# 11
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, мили момичета! Hug

Заглавието е страхотно, вече имаме и първата бременна за тази седмица!
Камчи честито и само радост от тук нататък!  bouquet

Хайде на всички да ни е на късмет новата тема! Hug

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/ - това е чат канала

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 09:49 от Жаклин

# 12
  • Мнения: 1 792
добро утро и от мен.на всички много късмет тази седмица
Камчи честито и лека бременност и да е всичко наред.
на всички ви пожелавам по един ей такъв бузан-
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142421(сложих много нови снимчици) Hug

# 13
  • Мнения: 112
Здравейте и от мене, сладурчета!   bouquet   bouquet   bouquet
Темичката е страхотна, и дано да е на късмет за всички  1dating luvbed #Sniper fertilization EFP  preggo stork-girl 1stroller

Аз тия дни изпратих лелката и се разбрахме скоро да не се видим  smile3513

Тази седмица само ще ви чета и ще ви стискам силно палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Много усмивки и приятни емоции!!!   Nature Sun With Face newsm68

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
Добро утро, мили момичета!
Радвам се, че моето предложение за заглавие на седмичната тема ви е допаднало и съм много радостна от този факт!
Дано за всички ни е на късмет, ето- имаме и първата бъдеща мама! Peace
Камчи, честито,мила, лека и безпроблемна бременност ти желая и едно здраво и пухкаво бебе на финала, след 9 месеца!
На всички ви желая късметлийска, слънчева, усмихната и спокойна седмица!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт