Четох по-старите теми и видях, че я имаше темата на 2-3 пъти, но сега не можах да я намеря затова пуснах нова.

Искам да кажа нещо на всички, които имат този проблем с децата си. Ще споделя от личен опит какво ми е помогнало. Аз имах този проблем до 8-годишна възраст. Какво ли не сме правили. Водиха ме по доктори, по баячки... без резултат. Чак аз бях почнал да се стресирам. Баба ми ме води при някаква нейна приятелка - невроложка. Лекарката беше много разбрана. Дооста време ме преглежда на рентген, правиха ми снимка. Заключението беше, че някакъв прешлен, който трябва да е затворен, не е. Не помня точно как се казваше прешлена, но мога да потърся в стария картон, там го има. Та за лечението. Лекарката предписа физиотерапия(нагревки). И до сега помня процедурите. Две на брой. Едната е лечение чрез ултразвук. А другата се състоеше горе-долу в следното: уреда представляваше една кутйка с няколко копчета. Имаше нещо като възглавнички. Когато ми ги сложеше сетрата започваше да увеличава някаква степен на уреда, докато не и кажа че от възглавничките, започвам да усещам боцкания по тялото. Предполагам, че е ток някакъв. Преди това обаче въпросните възглавнички са нароени с лекарството Нивалин. И двете процедури са абсолютно безболезнени и траят всяка по 5 минути. Предписанието включваше 10 дни процедури. Казвам ви, това реши проблема. За всички, които ги тормози това нощно напикаване, пробвайте този вариант. При мен поне имаше ефект.