Препоръчайте ми фирма за изработка на кухня?

  • 8 589
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 657
Момичета спешно е помагайте.Мисля,че имаше подобна тема някъде,но аз не я откривам.
Препоръчайте ми фирма за изработка на кухня.Такава от която сте доволни и като изработка и като срокове на изпълнение.И ако е възможно да не ми съдерат кожата
Самата кухня мился да е от ПДЧ или МДФ,но не съм решила още....
Прегледах темата за кухните,но там по-скоро са публикувани снимки на самите кухни.

# 1
  • София
  • Мнения: 807
На лични ти написах телефона на моя майстор, от който съм много доволна. Той беше към много голяма фирма за кухни, наскоро се отдели и сега си има своя фирма.

# 2
  • Мнения: 7 640
аз съм доволна от Платан

# 3
  • София
  • Мнения: 11 657
Благодаря за отговорите до момента  Hug.За съжаление за Платан съм чела негативи и то точно тук във форума от Мамма.А за дърводелец...малко съм резервирана /лично мнение/.
Никой друг ли няма опит с поръчка на кухня за да се включи?

# 4
  • София
  • Мнения: 31
Snow4eva  аз съм за предприемчивета хора , след като се е решил на подобна стъпка , зна4и е добър. Ако ти е възможно изпрати ми на ли4ни неговите координати и ако има6 снимки на кухнята ще е страхото.
Many thanks!!

# 5
  • София
  • Мнения: 31
Snow4eva 
Много благодаря  bouquetПриятел в нужда се познава!

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Никой друг ли няма опит с поръчка на кухня за да се включи?
Амиии, за имане - имам опит, ама като не е положителен, какво да ти кажа Confused
Фирмата е "Димат Омега", препоръчана ми от 100 човека, тук и извън форума, всичките супер доволни. В резултат на което аз се мятам на тях, убедена, че всичко ще е наред. Поръчахме кухнята февруари, трябваше да я монтират на 4 април. След около 160 телефонни разговора, получих кухнята си окончателно на 28 май, и то с дребни дефекти...Е, как да ти ги препоръчам ooooh!
Да, изглежда прекрасно, но аз си знам кое не е като трябва и колко нерви ми е струвала...

# 7
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз съм на същото дередже, но във Варна.
Моля помогнете и на мен.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз съм на същото дередже, но във Варна.
Моля помогнете и на мен.

Аз за малко не си поръчах кухнята миналата година точно във Варна.Ако искаш мога да ти дам координатите.Утре ще имам кухнята .ГОТОВА Е!Направихме я тук в София.

# 9
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Нашата я поръчахме на 12.06, след 60 дена ще мога да кажа дали съм доволна. за сега ще следя темата и ще се надявам някой да ги похвали..  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 152
Никой друг ли няма опит с поръчка на кухня за да се включи?
Амиии, за имане - имам опит, ама като не е положителен, какво да ти кажа Confused
Фирмата е "Димат Омега", препоръчана ми от 100 човека, тук и извън форума, всичките супер доволни. В резултат на което аз се мятам на тях, убедена, че всичко ще е наред. Поръчахме кухнята февруари, трябваше да я монтират на 4 април. След около 160 телефонни разговора, получих кухнята си окончателно на 28 май, и то с дребни дефекти...Е, как да ти ги препоръчам ooooh!
Да, изглежда прекрасно, но аз си знам кое не е като трябва и колко нерви ми е струвала...
А можеш ли да покажеш все пак снимки, защото и на мен ми я препоръчаха толкова много хора? Дори ми направиха предварителен проект, ако не е късно да се откажа въпреки капарото.

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ali&Meli, какво стана, избра ли вече фирма за кухнята?
Или да ти препоръчам нашите майстори, от които съм много доволна - направиха ми супер кухнята и в срок!  Peace

# 12
  • Мнения: 4 300
Ali&Meli, какво стана, избра ли вече фирма за кухнята?
Или да ти препоръчам нашите майстори, от които съм много доволна - направиха ми супер кухнята и в срок!  Peace
Кажи и цени  ако можеш:) Че аз все още имам леки колебания...

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами те работят по поръчка, дадоха ни добра цена - разбира се, не най-ниската, но добра. За мен беше много важно и качеството. Ползвам си кухнята вече 3г. и нямам забележки!

# 14
  • Мнения: 3 457
И аз мога да ти препоръчам ,но не е в София ,а в провинцията Sad

Общи условия

Активация на акаунт