Bybakalova.com-имате ли впечатления?

  • 2 449
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 165
Някой купувал ли е нещо от бутика на Божидара Бакалова?В сайта някои от нещата много ми харесаха,но нямам представа какви са цените и качеството им.Ако някой има впечатления нека сподели.
http://www.bybakalova.com/

# 1
  • Мнения: 1 165
Никой ли няма отзиви? newsm78Кажете поне дали и на вас ви харесват нещата...

# 2
  • Мнения: 5 313
харесаха ми няколко блузки от сайта.има интересни нещица.за цените нямам представа.

# 3
  • Мнения: 1 941
До колкото съм чувала жената работи бутиково. Което трябва да значи добро качество и високи цени  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 952
Цените със сигурност са високи, качеството...не се знае.

# 5
  • Мнения: 9 095
на мен нищо не ми хареса, ако има магазин във Варна бих разгледала, но не бих си взела нищо, всичко е за.... или прозрачно, или късо или с голямо деколте, честно казано на Блага Благоева нещата ми харесват в пъти повече Wink

# 6
  • Мнения: 1 952
Аз пък се влюбих в блузките с лицата отпред, тези с Мона Лиза и Анджелина Джоли. Имаше и яки потници, точно в мой стил. Има и неща, които не ми харесаха обаче, дънките са грозни, мразя такива широки модели.

# 7
  • Мнения: 3 782
До колкото съм чувала жената работи бутиково. Което трябва да значи добро качество и високи цени  Laughing
Peace Но честно казано няма нещо,което да ме грабне много много.

# 8
  • Мнения: 447
Не знам как са цените и качеството на дрехите ,но много ми харесаха.С удоволствие бих си на пазарила някоя друга дрешка  Grinning

# 9
  • Мнения: 3 575
Интересни са дрешките, но снимките на Божидара ме стресираха - не става за фотомодел.....
Така и не разбрах къде има магазин..?

# 10
  • Мнения: 2 100
Неофит Рилски 10 -София
поне това пише в сайта

# 11
  • Мнения: 2 631
Нищо не ми хареса, а и някак си не ме кефят сайтове без цени  Laughing
Тамън да си харесаш нещо в този сайт и като ти лепнат 100 лева блуза и  Shocked
 Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 100
Голям кич, голямо чудо  Shocked
Мъжът ми няма да иска да излезе с мен, ако се облека с нещо подобно, да не говорим, че може да ме затворят някъде, освен ако не докажа, че съм звезда Laughing

# 13
  • Мнения: 9 095
Голям кич, голямо чудо  Shocked
Мъжът ми няма да иска да излезе с мен, ако се облека с нещо подобно, да не говорим, че може да ме затворят някъде, освен ако не докажа, че съм звезда Laughing


 Joyима нещо вярно всъщност, аз си търся и аз по- стилни неща за работа, ама все такива по магазините, вече ще ходя на шивач Crazy

# 14
  • Мнения: 1 952
Все пак това не е нито мода за костюмирани лелки, нито пък са дрехи за офис.

Общи условия

Активация на акаунт