pri okosmeno lice kakvo se pravi

  • 920
  • 5
  •   1
Отговори
 Zdraveite na vsi4ki ,
molq pomognete mi s savet pri sledniq problem 4ustvam 4e ot izvestno vreme liceto mi e stanalo po okosmeno v smisal ne golemi kpsmi no pove4e mah imam ot predi otkam dolata 4ast na buzite izvinqvaite za nekompetentniq vapros no nqkoi depiliral li si e liceto pri podobni slu4ai Embarassed poneje az ne vijdam kakvo moje da se napravi a na slance mnogo lasvat i se vijda. nikak ne mi haresva ama ako moje ne6to dame posavetvate  newsm78 mnogo6te sam blagodarna   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 234
Съветвам те да отидеш на лекар (предполагам,че в случая трябва да е дерматолог),може би ще може да установи причината за по интензивното окосмяване,което както разбирам е започнало от скоро и най-вероятно е свързано с някакъв проблем.След това ако си решила твърдо да ги махаш не го прави сама,а задължително отиди на козметик.Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 916
Отиди на лекар и питай за хормонални изследвания.

# 3
  • Мнения: 1 069
И според мен е добре да отидеш на лекар! Вероятно е някакъв хормонален дисбаланс. Обезскосмяването е най- лесно, по- важното е да се установи причината.

П.П. Пиши на кирилица

# 4
  • Мнения: 2 677
Да, първо отиди на лекар. Но не на дерматолог, а на гинеколог и ако се наложи и на ендокринолог. Окосмяването се дължи най-вече на хормонални проблеми в повечето случаи от гинекологичен характер, но не е задължително.
Иначе начини за обезкосмяване - колкото ти душа иска! Пусни търсачката!
Wink

# 5
  • Мнения: 341
Това е хормонален проблем, т.е. не е за дерматолог, а за гинеколог, който се занимава с хормонални проблеми. В смисъл, не всеки гинеколог се занимава с хормони. Казвам го от богат личен опит. Имах навремето такъв проблем, който беще в резултат на хормонален дисбаланс. Години наред се лекувах, но слава богу се оправих. Трябва да се обръща внимание на подобни проблеми, защото обикновено се съчетават и с други. При мен например имаше поликистозни яйчници. Имах късмет с питане да стигна до специалист, който изключително успешно лекува подобни проблеми, поради което идваха хора от цяла България. Това е д-р Райна Бинева - пусни в търсачката и ще ти излязат някакви координати - срещала съм я из нета. Ако я откриеш, можеш да бъдеш спокойна, че ще попаднеш в сигурни ръце, а няма върху теб разни полуспециалисти да си пробват знанията от учебниците. Преди 10 г. приемаше в 5-та градска болница в София, сега не знам къде е. Но хормоните са много тънка работа и не трябва да се "пипат" от всеки... Успех!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт