докога ще си подръпва така?

  • 443
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
миа спи с мен откакто почна да се буди за нощно хранене на 5 м.
оттогава веднъж яде стабилно , усеща се че преглъща добре. останалите пробуждания по-чести към сутринта са придружени с подръпване. цокне 2,3 пъти и хоп заспива. бибата яростно я отхвърля (денем не е така, може да си заспи с нея, ако е  достатъчно уморена). знам, че до 2 г при малките биол. часовник съзрява и затова  така се пробужда. но само с цокане се успива отново и докато сме така не могада преспя отделно от нея. жива и здрава дано съм, че не виждам как някой друг може да я гледа нощем  ooooh! ако сте преживели подобно нещо, моля споделете как го израснахте.   bouquet

 

# 1
  • Мнения: 481
Ами ние сме така откакто е родена бебка. За съжаление никой не може да я приспи освен мен, и не мога да я оставя на някой друг докато спи. Стела заспива към 10 часа вечерта, но след час, максимум два се буди, за да цокне 2-3 пъти и пак заспива. Пробвахме като се събуди, таткото да отиде и да я гушне, но тя започва направо да се дере и се разсънва. При тези опити няколко вечери си играхме тримата на спалнята до към 3-4 часа през ноща. Спи в начето легло откакто се е родила и не виждам как ще я отделим. Сега ми дойде една идея, но като я реализирам ще мога да кажа дали действа. По принцип леглото и стои допряно до нашето, но когато опитам да я сложа вътре, тя се събужда и започва да плаче. Затова решихме да махнем решетката отпред и да го изравним на височина със спалнята. Стела нощем се върти като пумпал и се надявам като я сложа между двете легла тя сама да се изтърколи в нейното. Така като се събуди ще си кърмя докато си е в нейното легло и се надявам така да си заспива. Реално тя пак ще спи с нас, но поне ще има повече място за нас, защото аз обикновено спя свита на хармоника между госпожицата и таткото Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 081
Моят син е на 10 месеца и хич няма признаци за спиране на нощно хранене/поцоцване:)/-абсолютно същата история е и при нас. Таткото веднъж се пробва за цяла седмица-никакъв резултат. Тъй явно ще сме си още дълго време-като скачени съдове:)

# 3
  • София
  • Мнения: 1 254
Moя син е на 1г и 7м. и още е така, но интересното е, че може да заспива с друг, даже много по-лесно отколкото с мен.
Бащи ми като му каже "айде лягай на възглавницата и заспивай" и той заспива... А аз по един час го приспивам...
Но през нощта си се буди и си цока продължително, но не преглъща, просто си седи там и си мляска, добре че се научих да си спя по цяла нощ и да не ми пречи той като цока. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт